Shitet një apartament 77 м2 Në Rafailovichi Budva me pamje nga deti

Rafailovichi

155000 €

I shkurtër

Ne ofrojmë për shitje një apartament në Rafailovichi, Budva Riviera. Sipërfaqja e banesës është 77 m2.

Apartamenti ndodhet në katin e tretë në një ndërtesë tetëkatëshe.

Struktura e banesës: një dhomë të gjallë e kombinuar me një kuzhinë, dy dhoma gjumi, një banjo dhe një tarracë me pamje nga deti. Distanca në det 600m

Location

 • Vend : Montenegro
 • Qyteti : Rafailovichi
 • Agjenti : Polina

A jeni duke kërkuar për më shumë opsione të banesave aktuale në Rafailovichi ? Zbuloni një botë mundësish në pasuri të paluajtshme! Plotësoni një aplikacion për të marrë ofertat aktuale.

Detajet

 • ID : 1366
 • Lloji : Banesë
 • Statusi : Për shitje
 • Çmimi : 155000 €
 • Dhomat : 3
 • Gjithsej katin e zonës: 77 m2
 • Ballkone : 1
 • Pamje nga deti

Për të caktuar një vizitë

Plotësoni këtë formular për të marrë më shumë informacion në lidhje me objektin
   ose shkruani në        

Të ngjashme banesa

Specifikoni kriteret e kërkimit dhe aktivizoni njoftimet falas për të marrë informacion në shfletuesin për objekte të reja