Hej atje, mirë se vini në botën e gjallë të pasurive të patundshme në bukurinë mahnitëse, Rafailovichi, tucked larg në Mal të Zi. Nëse jeni duke parë një vend piktoresk për të investuar, ose një tërheqje sublime verore, ose një shtëpi të rehatshme buzë detit, ju keni arritur çmimin e parë. Pra, bëhuni gati të zhyteni thellë në këtë oaz dhe të kërkoni një ton opsione më të mrekullueshme të pronës Në Rafailovichi. Ne jemi këtu për t'ju udhëhequr në çdo hap.

Tani, duhet të pyesni veten për brumin që do t'ju duhet të derdhni. Epo, çmimet mesatare të pronës Në Rafailovichi nuk janë saktësisht një rënie në kovë, por është një vjedhje duke marrë parasysh vlerën mahnitëse që po merrni. Një apartament i rehatshëm mund t'ju drejtojë rreth 2000 €për metër katror, dhe për një vilë të hijshme, moderne, mund të shikoni çdo gjë nga 500k në 2 MILION Euro.

    

Lejoni njoftimet të marrin informacion në shfletues për objektet e reja sipas kritereve tuaja
Lejoni njoftimet të marrin informacion në shfletues për objektet e reja sipas kritereve tuaja

1-20 duke treguar të 262

Penthouse luksoze në Plazh Në Rafailovichi me pamje mahnitëse
  • Featured
Apartament luksoz bregdetar 78 m2 në Becici me pajisje mahnitëse
  • Ndërtesë e re
Apartament i madh në bregdet në Bechichi 235 m2 me 3 dhoma gjumi
  • Vija e parë
Shitet një apartament 77 м2 Në Rafailovichi Budva me pamje nga deti
  • Afër detit
Banesë 55,82 m2 në Przhno në qëndrim të ri komplekse
  • Ndërtesë e re
Ju lutemi specifikoni termat e kërkimit në forma e mësipërme për më shumë rezultate ose të kërkojë një .

                                  


Ah, zotërimi i pasurive të patundshme Në Rafailovichi, nuk ka vërtet asgjë të tillë! Është si të zotërosh vetë një pjesë të parajsës. Jo vetëm që po investoni në tulla dhe llaç, por gjithashtu po investoni në një bollëk përvojash të paharrueshme dhe një të ardhme të fortë shkëmbore plot pushime verore në plazh. Likeshtë si të marrësh çelësat e një destinacioni të pafund të dridhjeve të festave dhe ditëve të puthitura nga dielli.

Duke folur Për Rafailovichi, mirë, është një fshat piktoresk bregdetar me një atmosferë të relaksuar, njerëz të ngrohtë dhe peizazhe mahnitëse. Shtë një vend ku mund ta jetoni jetën sipas kushteve tuaja. Imagjinoni të zgjoheni çdo ditë me erën tërheqëse të ushqimeve të freskëta të detit me një pamje befasuese të Detit Adriatik, ose të bëni një shëtitje të rastësishme në plazhin me rërë duke shijuar perëndimin e diellit si një kartolinë që gjallërohet. Jeta Në Rafailovichi nuk është vetëm e rehatshme; janë gjërat nga të cilat bëhen ëndrrat! Bëhuni gati të goditeni me këtë perlë të fshehtë.

Agjencia jonë krenohet me ofrimin e një shërbimi të nivelit të lartë, të personalizuar që lundron nëpër detin e opsioneve të pronës. Pavarësisht nëse jeni duke gjuajtur për një shtëpi njëkatëshe prej pelushi bregdetar, një apartament komod në studio ose një vilë luksoze, konsiderojeni të përfunduar. Pra, mos u trembni, kontaktoni sot për një listë të përditësuar të pasurive të patundshme Në Rafailovichi, ose më mirë akoma, organizoni një vizitë. Ne premtojmë se do të jetë e vlefshme për kohën tuaj.