Apartament i ri Në Bar me pamje nga kopshti 36 м2 për dhënien me qira

Bar

55000 €

I shkurtër

Apartament për shitje në një ndërtesë të re të vogël apartamentesh.

Sipërfaqja e banesës është 36 m2. Dhomë gjumi, dhomë të gjallë-kuzhinë, dush, 2 ballkone. Parking i madh.

Kati i 2-të. 800 m në det. Vendndodhja pranë HDL, Voli, Kips.

Kur blini, një kondicioner do të instalohet me shpenzimet e shitësit. Pamje nga kopshti.

Paraqitur për legalizim, sipas kontratës, shitësi duhet të përfundojë legalizimin dhe të gjitha shpenzimet.

Apartamenti është i përshtatshëm për një familje të vogël ose me qira.

Location

 • Vend : Montenegro
 • Qyteti : Bar
 • Agjenti : Ekaterina

Detajet

 • ID : 1704
 • Lloji : Banesë
 • Statusi : Për shitje
 • Çmimi : 55000 €
 • Dhomat : 2
 • Gjithsej katin e zonës: 36 m2
 • Ballkone : 2

Për të caktuar një vizitë

Plotësoni këtë formular për të marrë më shumë informacion në lidhje me objektin
   ose shkruani në        

Të ngjashme banesa

Apartament i ri i përballueshëm me 2 dhoma me kopsht personal
 • Ndërtesë e re
Studio e rinovuar plot diell 32 m2 Në Sutomore 700 nga deti
 • Mobilje
Apartament me 2 dhoma në Bechichi 350 m nga deti
 • Ballkon
Lejoni njoftimet të marrin informacion në shfletues për objektet e reja sipas kritereve tuaja