Hej atje, gjuetarët në shtëpi! Të pëlqen të gjesh vendin tënd nën qiellin e lagur nga dielli Të Barit, Malit të Zi? Ju keni marrë atë të drejtë, ishin të gjitha në lidhje me banesa dhe apartamente në Bar. Dhe na besoni, ka shumë vende të pabesueshme për të zgjedhur. Pra, pse të mos na bjerë një linjë? Mër të jetë më se i lumtur për të ju tregojnë rreth dhe të ju ndihmojë të shosh nëpër grumbull tonë të freskët të marrëveshjeve të pronës.

Kur është fjala për çmimet e banesave dhe apartamenteve në Bar, e saj mjaft një skenë interesante. Çmimi mesatar i pronës mund të lëkundet midis 1,000 dhe 1,500 €për metër katror, në varësi të vendndodhjes dhe komoditeteve. Pra, nëse jeni duke kërkuar të zhytni investimin tuaj në një apartament modern, luksoz me një pamje mahnitëse të detit ose një banesë të vogël komode vetëm një gurë larg Qendrës Së Qytetit– Bar ju ka mbuluar!
Lejoni njoftimet të marrin informacion në shfletues për objektet e reja sipas kritereve tuaja
Lejoni njoftimet të marrin informacion në shfletues për objektet e reja sipas kritereve tuaja

1-21 duke treguar të 56

Apartament i ri Në Bar me pamje nga kopshti 36 м2
  • Ballkon
Apartament i ri i përballueshëm me 2 dhoma me kopsht personal
  • Ndërtesë e re
Shitet apartament me nje dhome ne qender Te Lokalit
  • Mobilje
Shitet banesa e renovuar komplet studio 38 m2 Ne Bar
  • Parkimi
Apartament i ri i gjerë me 3 dhoma Në Bar-afër detit!
  • Ndërtesë e re

                             


Të kesh një banesë ose një apartament Në Bar është një ëndërr e madhe e realizuar– dhe jo vetëm sepse do të jetosh në shtëpinë tënde! Është kryesisht për të korrur të gjitha përfitimet e Asaj Që Bar ka për të ofruar. Ju duhet të goditeni në mes të peizazheve magjepsëse, të zhytura në histori, kulturë dhe vetëm një hije sharmi të botës së vjetër. Plus, youd kanë të gjithë lirinë për të eksploruar, lulëzojnë në stilin E jetës Laidback Mesdheut, dhe të kapur çdo muzg piktoresk.

Duke folur Për Bar, është mjaft perlë. I njohur për shpirtin e tij të gjallë, është gjithashtu një strehë absolute për ata që adhurojnë natyrën, ushqimin dhe aventurën. Bar ka diçka për të gjithë. Nga Pema E Vjetër E Ullirit, pema më e vjetër e ullirit në botë, te rrënojat imponuese të Stari Bar, dhe për të mos përmendur, disa nga plazhet më të mira të vendit– lumturia e tij e pastër. Jeta në Bar është përgjithësisht e lehtë. Njerëzit këtu janë të ngrohtë, miqësorë dhe jetojnë jetën me ritmin e tyre. Edhe ju e doni atë!

Rreth nesh? Epo, ishin gjithmonë këtu për t'ju udhëhequr në kërkimin tuaj për shtëpinë e përsosur. Ne ofrojmë një gamë të larmishme të shërbimeve të pasurive të patundshme, të përshtatura për ta bërë procesin tuaj të blerjes ose marrjes me qira të një banese ose apartamenti sa më të qetë. Dëshironi të hidhni një vështrim në listat tona ose të caktoni një vizitë? Mos hezitoni asnjë moment më gjatë! Na telefononi ose hidhni një e-mail. Ne nuk mund të presim për t'ju ndihmuar në kërkimin tuaj për banesën tuaj të ëndrrave Në Bar.

Dhe ja ku e keni, njerëz! Jeni vetëm një hap larg gjetjes së banesës ose apartamentit të përsosur në Bar. Pra, le të merrni plasaritje! Mezi prisnin ta bënin udhëtimin tuaj të gjuetisë në shtëpi sa më emocionues. Shihemi përreth Në bar të bukur, Mali I Zi!