Hej atje! Mirësevini të gjithë ju njerëz të bukur që gjuani për banesat dhe apartamentet më të ëndërruara në zemër të Budvës, Mali i Zi. Oh, mos u turpëro tani, zhytu menjëherë dhe noto nëpër koleksionin tonë të gjerë të pronave. Dhe mbani mend, nëse nuk mund ta dalloni shtëpinë e përsosur menjëherë, thjesht na bërtisni dhe ne do të hapim më shumë opsione në kutinë tuaj.

Alrighty atëherë, le të flasim numra, apo jo? Mesatarisht, ju po shikoni granatimet rreth 2000 deri në 3000 €për metër katror për një apartament në Budva. Sigurisht, është pak e kushtueshme, por ia vlen plotësisht, premtoj. Banesat luksoze në qendër mund t'ju kushtojnë pak më shumë, si deri në 5000 €për metër katror. Detaje, apo jo? Por sigurisht, çmimi shoqëron disa veçori mjaft të mrekullueshme, të kompletuara derisa të shpërthejnë në qepje me klasë dhe rehati.
Lejoni njoftimet të marrin informacion në shfletues për objektet e reja sipas kritereve tuaja
Lejoni njoftimet të marrin informacion në shfletues për objektet e reja sipas kritereve tuaja

1-21 duke treguar të 93

Apartament 42 m2 në Budva me qëllim të gjelbër të parkut
  • Ndërtesë e re
Dream duplex me pamje nga deti Në Budva të bukur
  • Parkimi

                        


Blerja e një apartamenti ose apartamenti në Budva është si të kapësh një patë të artë. Asnjë shaka. Së pari, ju merrni për të shijuar një cracker të një investimi. Vlerat e pronës janë gjithmonë në rritje këtu. Ju merrni dip dyfishtë-një vend të përhershëm vacay dhe një spinner parave 'cos ju mund të marrësh me qira vendin kur ju nuk jeni rreth. Është një fitore, më e mira e të dy botëve. Jo më zvarritje këmbët, amigo.

Tani në Budva. Ooh la la, ku të filloj? Është bela e topit në bregdetin Malazez. Përgatituni për disa plazhe që marrin frymë, shkëmbinj të lagur nga dielli dhe jetën e gjallë të natës. Bëhuni gati për një verë të pafund', cos Budva mburret me 270 ditë diell. Do të jetonit në zemër të historisë, me qytetin e vjetër që daton në shekullin e 5-të. Nuk është vetëm një kartolinë nga parajsa. Është e gjallë, pulsuese me gjallërinë e momentit. E sigurt është qershia mbi tortë!

Agjencia jonë është one stop shop juaj në sigurimin ju qese një zhurmë për dollar tuaj dhe më shumë. Ne fshijmë çdo cep Dhe cep Të Budvës për listat dhe i sinkronizojmë ato menjëherë në pajisjen tuaj. Ne nuk jemi vetëm chit biseduar këtu mate, ne ofrojmë plane të personalizuara bazuar në buxhetin dhe preferencat tuaja. Dhe mos harroni, ne jemi këtu për t'ju zgjidhur. Pra, hap menjëherë! Përgatituni për një aventurë interesante në gjuetinë e shtëpive në lokalin magjik Të Budvës. Mezi pres të dëgjoj nga ju së shpejti, njerëz! Le të merrni plasaritje dhe për të gjetur ju copë tuaj të parajsës në Budva. Lërini kohët e mira të rrotullohen!