Hej atje! Po kërkoni një ndryshim të peizazhit? Ju keni ardhur në vendin e duhur nëse jeni duke gjuajtur për banesa dhe apartamente në tivat, Mal të Zi. Seriozisht, nuk ka kohë si e tashmja, apo jo? Na goditi dhe ne do të bashkojmë një ofertë të ëmbël vetëm për ju.

Tani, le të yap në lidhje me çmimet e pronës Tivat, ne do të? Mesatarisht, kapja e një apartamenti ose një banese mund t'ju kushtojë diku midis 1,800 dhe 2,500 Euro për metër katror. Jo keq, hë? Sidomos kur merrni parasysh magjinë Mesdhetare që po merrni në këmbim.
Specifikoni kriteret e kërkimit dhe aktivizoni njoftimet falas për të marrë informacion në shfletuesin për objekte të reja
Specifikoni kriteret e kërkimit dhe aktivizoni njoftimet falas për të marrë informacion në shfletuesin për objekte të reja

1-20 duke treguar të 125

Penthouse 180 m2 në Tivat me pamje mahnitëse nga deti
  • Ballkon
Studio simpatike 38 m2 ne Tivat afer Porto Montenegro
  • Mobilje

                        


Pra, po mendoni të zotëroni një apartament në Tivat? Thirrje e mirë, shoku! Procesi ligjor është një copë tortë. Seriozisht, është më e organizuar se një fabrikë zvicerane e orëve. Plus, zotërimi i një prone këtu do të thotë që ju keni një biletë gjatë gjithë jetës në vijën bregdetare piktoreske të Malit të Zi dhe skenën kulturore të lulëzuar.

Pyes veten se çfarë është marrëveshja me Tivat? Është një kënaqësi e plotë, diell. I vendosur në Gjirin E Kotorit, tivat është një perlë e fshehur e bregdetit Adriatik të Malit të Zi. Është një vend i ftohtë, mjaft i vogël për të qenë intim, por i mbushur me karizëm. Dhe me mend se çfarë është ultra-cool? Tivat është shtëpia e Porto Montenegro, marina e famshme luksoze. Kjo është e drejtë, ne jemi talkin' yacht-diktim të drejtë nga ballkoni juaj!

Pra, çfarë mund të bëjmë ne, agjencia ace real estate, për ju? Më shumë si, çfarë nuk mund të bëjmë, apo jo? Ne do t'ju udhëzojmë në çdo hap të udhëtimit të gjuetisë së shtëpisë. Keni pyetje? Kemi përgjigje. Duhet të shihni disa opsione? Kemi listime më të nxehta se buka e sapopjekur. Çfarë po pret? Na kontaktoni sot për një turne në apartamentet dhe banesat më të mira të Tivat.

Pra, ja ku e ke, shoku. Kjo është Tivat, apartamente dhe të gjitha, me pak fjalë. Ne nuk po ju shesim vetëm një pronë këtu, po ju ftojmë të jeni pjesë e një komuniteti, të përjetoni thelbin e vërtetë të jetesës Malazeze. Jepi një vorbull, do të jetë një dreq udhëtimi. Mezi pres të dëgjoj nga ju!