Hej, mirë se erdhe! Pra, ju po kërkoni të zhyteni drejt në botën e gjallë të pasurive Të Patundshme Të Donja Lastva, Mali I Zi, huh? Zgjedhje e shkëlqyer, miku im! Donja Lastva ka një varkë me banesa dhe apartamente tërheqëse gati dhe duke pritur që ju të eksploroni. Mos hezitoni për një tik—tak-të marrë në kontakt dhe ne do të zjarrit mbi disa listings ëmbël pronto!

Në rregull, kur flasim çmimet, Donja Lastva është fëmija poster për luks të përballueshëm. Apartamenti ose banesa mesatare do t'ju kushtojë rreth 200,000 deri në 300,000€. Yup, keni dëgjuar atë të drejtë—një parajsë në Tokë në një pazar. Çmimet mund të luhaten në varësi të faktorëve të ndryshëm si vendndodhja, pamja dhe madhësia por hej, cilësia e jetës së ofruar këtu është e paçmuar.
Lejoni njoftimet të marrin informacion në shfletues për objektet e reja sipas kritereve tuaja
Lejoni njoftimet të marrin informacion në shfletues për objektet e reja sipas kritereve tuaja

1-20 duke treguar të 72

Banesë komode e mobiluar 50 m2 hapa larg detit në Tivat
  • Afër detit
Studio simpatike 38 m2 ne Tivat afer Porto Montenegro
  • Parkimi
Dy dhoma gjumi apartament 60.83m2 në penthouse me pamje nga deti
  • Pamje e detit
Studio apartament 21m2 në penthouse me pamje nga deti
  • Featured
Penthouse 180 m2 në Tivat me pamje mahnitëse nga deti
  • Featured
Apartament i ri 67 m2 me dy dhoma gjumi ne Tivat me pamje nga deti
  • Ndërtesë e re

                             


Tani zotërimi i pronës në Donja Lastva është si të mbash një patë të artë. Vendi është një treg i nxehtë pronash dhe jo vetëm për vendasit, por edhe për investitorët ndërkombëtarë. Me kalimin e viteve, ne kemi vërejtur një rritje të konsiderueshme të kërkesës. Pra, kur kapni një banesë ose apartament këtu, nuk po blini vetëm një shtëpi, po investoni në një mënyrë jetese.

Donja Lastva? Oh, është një perlë absolute, mik! I vendosur në këmbët e Malit madhështor Vrmac dhe duke puthur brigjet e qeta të Gjirit Boka, vendi i ka të gjitha. Kafene të çuditshme, restorante simpatike, plazhe të qeta, një zonë buzë detit vetëm për këmbësorë dhe për të mos përmendur Fasinada vjetore, një traditë shekullore ku vendasit shkojnë në një ishull të vogël të bërë nga njeriu dhe hedhin gurë në det. Argëtimi nuk bëhet më lokal apo elitar se ky! Tani, kjo është të pushosh gjatë gjithë vitit dhe të ndihesh mirë edhe në shtëpi!

Sa për ne, mirë, ne jemi partneri juaj i përkushtuar në realizimin e ëndrrave Tuaja Donja Lastva. Nga ndihma që ju të gjeni një banesë apo apartament që është e drejtë deri rrugicë tuaj, për trajtimin e atyre dokumenteve peskily komplekse, ju do të keni ndihmën tonë çdo hap të rrugës. Ju vetëm duhet të na telefononi, të ndani llojin e shtëpisë që po imagjinoni dhe ne do të futemi për ta kthyer vizionin tuaj në një realitet. Ne madje mund të organizojmë një udhëtim të shpejtë në Rivierën E Adriatikut për të parë personalisht shtëpitë tuaja të reja të mundshme.

Pra, kjo është lugë. Merrni zhytjen, na jepni një britmë dhe le të fillojmë këtë udhëtim emocionues për të gjetur apartamentin ose banesën tuaj të ëndrrave në qytetin magjepsës Të Donja Lastva së bashku!