Hej atje, mik! Ju duhet të jeni në gjueti për një jastëk të ri të ëmbël në Petrovac, Mal të Zi. Unë po ju them, ju keni një sy të vërtetë të mprehtë për vendndodhjen. Ne kemi një mori banesash dhe apartamentesh që do t'ju rrëzojnë çorapet. Pavarësisht nëse doni të qetësoheni në një ballkon të gjerë me pamje nga deti ose jeni të ngazëllyer për gatimin e vakteve në një kuzhinë të re të mrekullueshme, ne ju kemi mbuluar. Vazhdo, mos ki turp. Na kontaktoni për më shumë marrëveshje për apartamente që do t'ju bëjnë gjunjët të dobët.

Tani, le të flasim moolah. Banesat standarde në Petrovac nuk do t'ju kushtojnë një krah dhe një këmbë, por as ato nuk janë saktësisht të lira. Çmimet zakonisht notojnë rreth 100,000 deri në 150,000 €për një apartament me një dhomë gjumi, ndërsa një jastëk me dy dhoma gjumi mund t'ju kthejë midis 150,000 dhe 200,000€. Sigurisht, kjo është vetëm një mesatare dhe çmimet mund të ndryshojnë në bazë të luksit që ju jeni pas. Prona në Petrovac është disi si një vepër arti; asnjë dy nuk janë të njëjta dhe ju paguani për atë që doni.
Lejoni njoftimet të marrin informacion në shfletues për objektet e reja sipas kritereve tuaja
Lejoni njoftimet të marrin informacion në shfletues për objektet e reja sipas kritereve tuaja

1-20 duke treguar të 132

Banesë luksoze me 4 dhoma me pishinë në vendin kryesor
  • Featured
Shitet apartament 2 dhoma 45 m2 ne Petrovac me pamje te pare
  • Afër detit
Apartament simpatik 48 m2 Në Petrovac me tarracë
  • Parkimi

         


Tjetra, le të bisedojmë për zotërimin e një apartamenti në Petrovac. Mos u trembni, nuk është aq e vështirë sa tingëllon. Procesi është mjaft i drejtpërdrejtë. Plus, pasi të jeni pronari krenar, do të zbuloni se është një investim i shkëlqyeshëm. Shumë njerëz japin me qira vendet e tyre gjatë sezonit të pikut turistik, dhe më lejoni t'ju them, të ardhurat nga qiraja nuk janë asgjë për të nuhatur.

Petrovac nuk është vetëm një vend; është një vibe. Është një qytet bregdetar i relaksuar që mburret me një bukuri të botës së vjetër, me plazhe të bukura dhe vendas të ngrohtë. Do të gjeni një larmi kafenesh, restorantesh dhe dyqanesh brenda distancës në këmbë. Plus, Është Kalaja Historike Petrovac, një hit i madh me tifozët e historisë. Më beso, nuk do të mërzitesh këtu.

Tani, këtu shkëlqejmë. Agjencia jonë ka një aftësi për përputhjen e njerëzve me pronat. Le t'ju lidhim me një apartament që i përshtatet jo vetëm buxhetit tuaj, por edhe stilit tuaj të jetesës. Ne do të kujdesemi për gjithçka, nga shfaqjet e pronave deri te dokumentet. Ejani, na goditi për një listë të lirë të banesave dhe apartamenteve. Ose më mirë akoma, futuni për një vizitë. Ne do të donim t'ju ndihmonim të gjeni shtëpinë tuaj të ëndrrave.

Sigurisht, unë e kam hedhur atë në të trashë, por kur të shihni Petrovac për veten tuaj, ju do të dini se unë nuk ishte tërhequr këmbën tuaj. Jemi goxha të apasionuar pas këtij vendi dhe mezi presim ta ndajmë me ju. Të kap në anën tjetër!