Banesë e re 2 dhoma 43m2 me diell Në Kavaci në katin e fundit me pamje panoramike 180

Kavač

79995 €

I shkurtër

Apartament i ri me diell me një dhomë gjumi Në Kavachi në katin e tretë, një periferi E Tivat.
Pamje e mrekullueshme panoramike E Bokës, Tivatit dhe aeroportit.

Kati i tretë. Një ballkon. Të pamobiluara.

Dhomë gjumi-9 m2, dhomë të gjallë dhe kuzhinë 18 m2, tarracë 12m2, banjo 4m2m, korridor.

Parkimi aty pranë.

Location

 • Vend : Montenegro
 • Qyteti : Kavač
 • Agjenti : Agent

Video

Detajet

 • ID : 1260
 • Lloji : Banesë
 • Statusi : Për shitje
 • Çmimi : 79995 €
 • Dhomat : 2
 • Gjithsej katin e zonës: 42 m2
 • Ballkone : 1
 • Pamje nga deti

Për të caktuar një vizitë

Plotësoni këtë formular për të marrë më shumë informacion në lidhje me objektin
   ose shkruani në        
Lejoni njoftimet të marrin informacion në shfletues për objektet e reja sipas kritereve tuaja