Banesë Lux Në Durashevichi në shitje me pamje nga deti dhe parkim

Đuraševići

200000 €

I shkurtër

Apartament për shitje Në Jurashevichi 64m2.

Apartamenti perbehet nga nje dhome ndenje me nje ambjent ngrenie, kuzhine, 2 dhoma gjumi, kati 2, 2 ballkone, pamje te bukur nga dritaret. Ajer te kondicionuar në dhomën e ndenjes, kuzhina është e pajisur me një pjatalarëse.

Apartamenti eshte plotesisht i gatshem per banim ose jepet me qera per periudhen e veres, shitet i mobiluar. Çmimi përfshin një hapësirë garazhi dhe tokë prej 85m2.

Location

 • Vend : Montenegro
 • Qyteti : Đuraševići
 • Agjenti : Agent

Detajet

 • ID : 1269
 • Lloji : Banesë
 • Statusi : Për shitje
 • Çmimi : 200000 €
 • Dhomat : 3
 • Gjithsej katin e zonës: 64 m2
 • Sipërfaqe e tokës: 85 m2
 • Ballkone : 2
 • Pamje nga deti

Për të caktuar një vizitë

Plotësoni këtë formular për të marrë më shumë informacion në lidhje me objektin
   ose shkruani në        
Lejoni njoftimet të marrin informacion në shfletues për objektet e reja sipas kritereve tuaja