Apartament i gjerë i ndritshëm 2 nivele Në Sutomore 10 min nga deti

Sutomore

95000 €

I shkurtër

Një apartament ofrohet për shitje Në Sutomore, Barskaya Riviera

Apartament dupleks në katin e pestë.
Kati i parë: kuzhinë me dhomë të gjallë, banjo, dhomë gjumi dhe ballkon.
Kati i dytë: dhoma gjumi dhe dhoma e fëmijëve

Sipërfaqja e përgjithshme e banesës është 63m2, banimi 43m2

I gjithë apartamenti është i pajisur me pajisje, mobilje, pjata, shtëpi.tekstile.

Apartament i gjerë i ndritshëm, pranë të gjithë infrastrukturës, dyqaneve, tregjeve, furrave të bukës, kafeneve.

Ka dy plazhe aty pranë, 10-15 min. distanca në këmbë (e para është më e izoluar, e dyta ndodhet përgjatë argjinaturës, shtretërve të diellit për çdo shije, një numër të madh restorantesh/restorantesh të shijshme, dyqane, etj                                                          

Location

  • Vend : Montenegro
  • Qyteti : Sutomore
  • Agjenti : Polina

A jeni duke kërkuar për më shumë opsione të banesave aktuale në Sutomore ? Plotësoni një aplikacion dhe filloni udhëtimin tuaj për të blerë shtëpinë e përsosur me ofertat tona më të mira të pasurive të patundshme.

Detajet

  • ID : 1278
  • Lloji : Banesë
  • Statusi : Për shitje
  • Çmimi : 95000 €
  • Dhomat : 4
  • Gjithsej katin e zonës: 63 m2
  • Ballkone : 1

Për të caktuar një vizitë

Plotësoni këtë formular për të marrë më shumë informacion në lidhje me objektin
   ose shkruani në        
Lejoni njoftimet të marrin informacion në shfletues për objektet e reja sipas kritereve tuaja