Apartament i ri 71 m2 ne Bar ne kompleksin rezidencial lux me pishine

Bjeliši

142000 €

I shkurtër

Shitet një apartament i ri Në Belishi në një shtëpi të re moderne direkt nga zhvilluesi.

Kompleksi ka një pishinë dhe një restorant. Pritje.

Apartamenti ka ngrohje nën dysheme, ajër të kondicionuar, dyer moderne të sigurta me mbikëqyrje video.

Blerësi nuk paguan taksën 3%.

Location

 • Vend : Montenegro
 • Qyteti : Bjeliši
 • Agjenti : Agent

A jeni duke kërkuar për më shumë opsione të banesave aktuale në Bjeliši ? Shtëpia juaj e ardhshme mund të jetë vetëm një aplikacion larg! Plotësoni atë për të parë ofertat më të mira.

Detajet

 • ID : 1320
 • Lloji : Banesë
 • Statusi : Për shitje
 • Çmimi : 142000 €
 • Dhomat : 3
 • Gjithsej katin e zonës: 71 m2
 • Ballkone : 2
 • Pamje nga deti

Për të caktuar një vizitë

Plotësoni këtë formular për të marrë më shumë informacion në lidhje me objektin
   ose shkruani në        
Lejoni njoftimet të marrin informacion në shfletues për objektet e reja sipas kritereve tuaja