Vilë e re Në Bar, Polje me pishinë dhe truall të madh

Bar

330000 €

I shkurtër

Shtëpi në shitje Në Bar, Polje e ndërtuar në vitin 2022.

Sipërfaqja e shtëpisë 187 m2, trualli 476 m2

E gjithë shtëpia ka ngrohje nën dysheme me ngrohje uji. 4 dhoma gjumi (3 nga 16 m2, dhoma gjumi master me veshjet 33 m2), dhomë të gjallë të madhe, 2 banjo. Kuzhina është e pajisur me të gjitha pajisjet moderne dhe të markës. Mobilje me cilësi të lartë, hidraulik.

Pishina është 8x4 metra. Parking për 4 makina.

Location

 • Vend : Montenegro
 • Qyteti : Bar
 • Agjenti : Agent

A jeni duke kërkuar për më shumë opsione të shtëpive aktuale dhe vila për shitje në Bar ? Plotësoni një aplikacion dhe le t'ju përputhim me një pronë që do të tejkalojë pritjet tuaja.

Detajet

 • ID : 1437
 • Lloji : Shtëpia
 • Statusi : Për shitje
 • Çmimi : 330000 €
 • Dhomat : 0
 • Gjithsej katin e zonës: 187 m2
 • Sipërfaqe e tokës: 476 m2
 • Ballkone : 0

Për të caktuar një vizitë

Plotësoni këtë formular për të marrë më shumë informacion në lidhje me objektin
   ose shkruani në        
Lejoni njoftimet të marrin informacion në shfletues për objektet e reja sipas kritereve tuaja