Epo, hej, dashuroj të të shoh këtu! Ju duhet të jeni në gjueti për një shtëpi pushimi ëndërrimtare ose ndoshta duke planifikuar lëvizjen tuaj të madhe në Bar, Mali i Zi. A nuk është ai vend një xhevahir? Nëse nuk mund të ndaloni së fantazuari për shtëpi prej pelushi dhe vila luksoze Në Bar, atëherë buddy, ju jeni kështu në vendin e duhur! Le të fillojmë udhëtimin tuaj emocionues këtu. Keni nevojë për më shumë opsione? Vetëm të na kontaktoni, dhe më besoni, mirë dush ju me shumë shtëpi fab dhe ofertat vilë në Bar.

Tani mund të mendosh, sa do të më kushtojë? Epo, më lejoni t'ju them, Bar aint vendi më i shtrenjtë në bregdetin Adriatik. Çmimi mesatar i një vile ose shtëpie në Bar lëkundet rreth 150k €-350k€. mund të jetë një fëmijë më i ulët, mund të jetë një fëmijë më i lartë, që varet shumë nga vendndodhja dhe gjendja e pronës. Por seriozisht, për një shtëpi simpatike afër detit, aint që një marrëveshje e ëmbël?
Lejoni njoftimet të marrin informacion në shfletues për objektet e reja sipas kritereve tuaja
Lejoni njoftimet të marrin informacion në shfletues për objektet e reja sipas kritereve tuaja

1-20 duke treguar të 164

Mini hotel me 10 apartamente Ne Bar Riviera ne shitje
  • Pishinë
Vilë luksoze Në Bar me pamje nga deti dhe kopsht ulliri
  • Ndërtesë e re
Shtepi e re Ne Shushan me pamje 1km nga deti
  • Pamje e detit
Vile e re 205 m2 Ne Bar Me pamje nga deti
  • Ballkon
Vile e re 205 m2 Ne Bar Me pamje nga deti

Bar

  • Dhomat 6
  • Zona madhësia 205 m2

                             


Jo për të marrë të gjitha serioze, por mbajnë një shtëpi apo një vilë në Bar jo vetëm që do të thotë pushues në stil, por edhe, e saj një shans të shkëlqyer për të ardhura fitimprurëse me qira. Vetëm imagjinoni turistët gjithnjë në rritje që dynden çdo verë, duke pasur nevojë për një vend komod për të tundur pushimet e tyre. Kjo mund të jetë vila juaj në të cilën po lyeni locionin e diellit. Nëse jeni për të, ne mund ta zbërthejmë këtë aspekt më shumë për ju!

Bar, oh, njeri! Është më pak një qytet, me të vërtetë, dhe më shumë si një vend masiv i ftohtë. Me diellin që buzëqesh gati 270 ditë në vit, është vendi i përsosur për adhuruesit e diellit. Plus, Me Detin Adriatik jashtëzakonisht të bukur në njërën anë dhe malet e thyer në anën tjetër, çdo pamje është e denjë për kartolina. Dhe a e përmenda Atë Bar është shtëpia e pemës më të vjetër të ullirit në botë? Kjo është e drejtë; po flisnin mbi 2000 vjeç. Flisni për të qenë të rrënjosur në histori!

Tani, ju duhet të mendoni, çfarë në të për ne? Epo, përveç që jemi gurusët tuaj miqësorë të pasurive të patundshme në lagje, ne gjithashtu ofrojmë shërbime si mbështetje ligjore, menaxhim të pronës, madje edhe shërbime rinovimi. Pra, në thelb, ishin një one-stop-shop për të gjitha nevojat tuaja të pronës në Bar. Dëshironi të shikoni më shumë listime apo edhe të planifikoni një vizitë në pronë? Të gjithë ju duhet të bëni është të na gumëzhimë, dhe të merrni të gjitha të renditura.

Pra, miku im, weve mori shumë në dyqan, Dhe Bar është gati dhe duke pritur. Je gati të zhytesh? Ishin ushqyer absolutisht për t'ju ndihmuar në këtë udhëtim. Dhe më besoni, nuk ka një mal mjaft të lartë, ose vilë shumë luksoze, por ne nuk do të ngjitemi ose do ta gjejmë atë për ju. Le ta bëjmë realitet atë ëndërr tuajin. Ju lejon të bëni një pronar shtëpie të lumtur në qytetin tërheqës Të Bar, Mali i Zi!