Vilë e bollshme Me Pamje Nga Mali Me Garazh në Malin E Zi Të Bukur

Bar

320000 €

I shkurtër

Ofrohet per shitje nje shtepi dy kateshe Ne Bar, Polje

Sipërfaqja e shtëpisë është 213m2, trualli është 261m2

Në katin e parë ka një kuzhinë, një dhomë të gjallë, dy dhoma gjumi, një banjo, një tarracë dhe një dhomë magazinimi
Në katin e dytë ka një kuzhinë, një dhomë të gjallë, dy dhoma gjumi, një banjo dhe një tarracë

Ka ajër të kondicionuar në çdo kat

Ka dy rrugë hyrëse në shtëpi, Një Vend Parkimi për pesë makina dhe një garazh

Shtëpia është e pajisur me mbikëqyrje video jashtë

Shtëpia është ndërtuar në vitin 2017.

Distanca në det 3000m
 

Location

  • Vend : Montenegro
  • Qyteti : Bar
  • Agjenti : Polina

Detajet

  • ID : 1489
  • Lloji : Shtëpia
  • Statusi : Për shitje
  • Çmimi : 320000 €
  • Dhomat : 6
  • Gjithsej katin e zonës: 213 m2
  • Sipërfaqe e tokës: 261 m2
  • Ballkone : 1

Për të caktuar një vizitë

Plotësoni këtë formular për të marrë më shumë informacion në lidhje me objektin
   ose shkruani në        
Lejoni njoftimet të marrin informacion në shfletues për objektet e reja sipas kritereve tuaja