Shtëpi simpatike prej guri Në Sutomore pranë plazhit me pamje nga deti

Sutomore

65000 €

I shkurtër

Një shtëpi ofrohet Në Sutomore, Riviera Barskaya

Shtëpia ndodhet në një vend piktoresk, me pamje të pjesshme nga deti, pranë një pylli me pisha. Plazhi me rërë është 400 metra larg. Një pesë-minuta në këmbë për të gjitha dyqanet, autobus dhe stacioni i trenit. Poliklinika dhe shkolla janë 15 minuta larg.

Në një ngastër prej 220 m2, rriten pemë frutore dhe rrush.
Shtëpia ka një sipërfaqe prej 44 m2. një tarracë prej 50 m2, një garazh prej 33 m2 nën tarracë, një bodrum prej 9 m2.

Shtëpia ka 2 dhoma gjumi prej 9 m2 secila, një kuzhinë prej 8 m2, një banjo të kombinuar, një sallë hyrjeje.

Komunikimet: furnizimi me ujë, energjia elektrike, rezervuari septik, rruga e asfaltuar në shtëpi. Mobilje. Kondicioner. Tv satelitor.

Shtëpia është e fortë me përdorimin e gurit malor, nëse dëshironi, mund të shtoni në katin e 2-të.

Location

 • Vend : Montenegro
 • Qyteti : Sutomore
 • Agjenti : Ekaterina

Detajet

 • ID : 1705
 • Lloji : Shtëpia
 • Statusi : Për shitje
 • Çmimi : 65000 €
 • Dhomat : 4
 • Gjithsej katin e zonës: 44 m2
 • Sipërfaqe e tokës: 220 m2
 • Ballkone : 1
 • Pamje nga deti

Për të caktuar një vizitë

Plotësoni këtë formular për të marrë më shumë informacion në lidhje me objektin
   ose shkruani në        

Të ngjashme shtëpi

Lejoni njoftimet të marrin informacion në shfletues për objektet e reja sipas kritereve tuaja