Epo, përshëndetje atje! Nëse jeni në kërkim të një shtëpie apo vile fantastike në Sutomore të mrekullueshme, Mali i Zi, jeni me fat. Ne kemi një koleksion të bukur të pronave vetëm duke pritur që ju të eksploroni. Seriozisht, është si mëngjesi I Krishtlindjeve për pasuri të paluajtshme! Pra, mos hezitoni dhe kontaktoni për edhe më shumë mundësi. Ne jemi këtu për t'ju ndihmuar të gjeni përshtatjen e përsosur.

Tani, siç e dini ndoshta, vendndodhja dikton çmimin dhe Sutomore nuk bën përjashtim. Mesatarisht, mund të prisni që kostoja e një vile standarde të shkojë midis 220,000 dhe 380,000€, ndërsa shtëpitë mund të bien midis 90,000 dhe 150,000€. Sigurisht, këto çmime mund të luhaten në varësi të faktorëve si madhësia, vendndodhja dhe madje edhe pamja. Pra, nëse jeni duke punuar me një buxhet specifik, jepni një britmë dhe le të shohim se çfarë mund të gjejmë!
Lejoni njoftimet të marrin informacion në shfletues për objektet e reja sipas kritereve tuaja
Lejoni njoftimet të marrin informacion në shfletues për objektet e reja sipas kritereve tuaja

1-21 duke treguar të 66

Shtëpi E bollshme Me 4 dhoma gjumi Sutomore, afërsia e detit
 • Featured
Shtëpi simpatike Në Sutomore, marrëveshje e madhe
 • Parkimi
Shtëpi 3 katëshe me pamje nga deti Në Sutomore
 • Parkimi
Shtëpi simpatike 160m2 Në Sutomore me kopsht
 • Featured
Shtëpi simpatike 160m2 Në Sutomore me kopsht

Sutomore

 • Dhomat 0
 • Zona madhësia 160 m2
Vilë ekskluzive 280 m2 me dy apartamente Në Sutomore
 • Featured
Shtëpi e vogël Në Sutomore 900 nga deti
 • Featured
Shtëpi e vogël Në Sutomore 900 nga deti

Sutomore

 • Dhomat 2
 • Zona madhësia 40 m2
Shtepi e re moderne 160 m2 ngjitur Me Lokalin, truall 400 m2
 • Ballkon
Vilë ekskluzive me 4 apartamente për shitje Në Sutomore
 • Featured
Ekskluzive 9 apartament vilë Në Sutomore për shitje
 • Mobilje

                             


Zotërimi i një shtëpie ose vile në Sutomore - është si një ëndërr e realizuar. Zgjohuni nga pamjet malore, pastaj drejtohuni në plazh për një not në mes të mëngjesit. Plus, vendasit janë miqësorë dhe ushqimi është shumë i mirë. Gjithçka ka të bëjë me stilin e jetës këtu, djemtë që kthehen dhe jetojnë la dolce vita në fetë tuaj të vogël të parajsës.

Sutomore, Oh Sutomore. Imagjinoni jetën e vendosur midis Detit Mahnitës Adriatik dhe kodrave të harlisura dhe të gjelbra. Sutomore ka këtë përzierje magjike të jetesës së qetë, bregdetare dhe një atmosferë të gjallë, energjike. Dhe mbajini kapelet tuaja-ka një perlë të fshehur të quajtur "Pema E Vjetër E Ullirit", që thuhet se është mbi 2000 vjeç! Pra, shkoni përpara, eksploroni qytetin, merrni frymë në ajrin e pastër të detit dhe lëreni Sutomore të magjepsë rrugën e saj në zemrën tuaj.

Më në fund, le të flasim për ne. Geeks pasurive të patundshme, shtëpi dhe vilë matchmakers E Sutomore. Ne ofrojmë shërbime të plota të agjencisë, duke mbuluar gjithçka, nga listimi i pronave, kryerja e vizitave në vend, deri në mbylljen e shitjes. Ju mund të thoni se ne jemi one-stop-shop tuaj për të gjitha nevojat tuaja të pasurive të patundshme në Sutomore. Pra, mos e humbisni! Na gjuaj një email, marr telefonin, ose pop në për një vizitë. Mezi presim t'ju ndihmojmë të filloni këtë aventurë të re emocionuese!

Pra, për ta përmbledhur – nëse jeni pas një vile ose shtëpie ëndrrash Në Sutomore, mos kërkoni më tej! Ne ju kemi mbuluar nga lista për të vizituar, deri në fund, duke mbyllur atë marrëveshje të ëmbël dhe të ëmbël. Na jepni një britmë sot dhe le ta bëjmë ëndrrën tuaj realitet. Le t'ju marrim një Pjesë Të mrekullueshme Të Sutomore!