Shtëpi trekatëshe Në Krasichi 120m nga deti me pamje panoramike

Krashichi

Sipas kërkesës

I shkurtër

Shitet shtepi tre kateshe ne nje zone te qete rekreative Krasici, 120m nga deti me pamje panoramike.

Sipërfaqja e shtëpisë 77m2, sipërfaqja e truallit 102m2

Tre kate:
Kati i parë: dhomë të gjallë - dhomë ngrënie - kuzhinë, banjo me dush. kabina.
Kati i dytë: dy dhoma gjumi me banjo me dush, ballkon-tarracë, shkallë të brendshme - në katin e tretë;
E treta është kati i papafingo: një dhomë prej 30m2 me 4 shtretër, një banjo dhe një ballkon. 12 km nga Tivat dhe Kotor.

Fillimi I Gjirit Të Kotorrit.

Para shtëpisë ka një tarracë prej 20m2 dhe një lëndinë prej 20m2, të mbuluar me rrush, një pemë të madhe mandarine. Nga çdo kat ka një pamje të mrekullueshme panoramike të detit dhe maleve, 120m në det.

Location

 • Vend : Montenegro
 • Qyteti : Krashichi
 • Agjenti : Agent

Detajet

 • ID : 1173
 • Lloji : Shtëpia
 • Statusi : Për shitje
 • Çmimi : Sipas kërkesës
 • Dhomat : 3
 • Gjithsej katin e zonës: 77 m2
 • Sipërfaqe e tokës: 102 m2
 • Ballkone : 2
 • Pamje nga deti

Për të caktuar një vizitë

Plotësoni këtë formular për të marrë më shumë informacion në lidhje me objektin
   ose shkruani në        

Të ngjashme shtëpi

Lejoni njoftimet të marrin informacion në shfletues për objektet e reja sipas kritereve tuaja