Shtëpi e re komode në një zonë Të qetë Bar Me pamje nga deti jo shumë larg detit

Susanj

Sipas kërkesës

I shkurtër

Shtëpi e re komode në një zonë të qetë të Qytetit Të Bar

Shtëpia është e rrethuar nga shumë lule dhe pemë. Ka 2 pemë ulliri në komplot.

Shtëpia 68 m2 ka një dhomë të gjallë, një kuzhinë, 2 dhoma gjumi, një banjo dhe një tarracë.

Possibleshtë e mundur të përfundoni katin e dytë, nga kati i 2-të do të ketë një pamje të bukur të detit.

Deti dhe qyteti janë rreth 1 km larg.

Ka Një Parking në komplot.

Location

 • Vend : Montenegro
 • Qyteti : Susanj
 • Agjenti : Alexander

Detajet

 • ID : 1193
 • Lloji : Shtëpia
 • Statusi : Për shitje
 • Çmimi : Sipas kërkesës
 • Dhomat : 3
 • Gjithsej katin e zonës: 68 m2
 • Sipërfaqe e tokës: 180 m2
 • Ballkone : 1
 • Pamje nga deti

Për të caktuar një vizitë

Plotësoni këtë formular për të marrë më shumë informacion në lidhje me objektin
   ose shkruani në        
Lejoni njoftimet të marrin informacion në shfletues për objektet e reja sipas kritereve tuaja