Hapësirë e hapur shtëpi e madhe druri 140 m2 në 2 nivele është në shitje Në Zabljak

Zabljak

115500 €

I shkurtër

Sipërfaqja totale është 140 m2 (sipas dokumenteve sipërfaqja e jetesës është 89m2), kati i 2-të është mansard. Shtëpia më në fund legalizohet. Vendi i tokës është 450 m2, i sheshtë dhe me mbulesë bari me cilësi të mirë. Ka edhe pavijon prej druri jashtë pas shtëpisë.

Shtëpia është e izoluar, e zbukuruar me dru brenda. Pronari e ndërtoi këtë shtëpi për vete dhe gjithçka është bërë me cilësi të mirë dhe kontroll të plotë të çdo hapi.  Shtëpia është e pajisur plotësisht me teknik të cilësisë, sobë Gjermani. Çdo gjë është e përgatitur për jetesë të rehatshme.  Kati i parë: dhomë e madhe ndenjeje me kitches dhe sobë, tualet dhe dush, sauna. Kati i 2 - të: hapësirë e madhe e hapur për dhomën e gjumit.  Të gjitha dritaret kanë pamje mahnitëse Për Parkun kombëtar Durmitor.

Të gjitha komunikimet janë të lidhura me shtëpinë (energjia elektrike urben, uji, rezervuari septik personal). Rruga është kuptim dytësor, por pastrimi në kohën e dimrit.

Vendndodhja është vetëm 2 km nga qendra E Zabljak, 3,7 km në liqenin E Zi dhe 10 minuta me makinë Në Qendrën e skive Savin Kuk. Ka pak restorante të mira afër vendndodhjes.

Location

 • Vend : Montenegro
 • Qyteti : Zabljak
 • Agjenti : Alexander

Detajet

 • ID : 1199
 • Lloji : Shtëpia
 • Statusi : Për shitje
 • Çmimi : 115500 €
 • Dhomat : 3
 • Gjithsej katin e zonës: 140 m2
 • Sipërfaqe e tokës: 450 m2
 • Ballkone : 0

Për të caktuar një vizitë

Plotësoni këtë formular për të marrë më shumë informacion në lidhje me objektin
   ose shkruani në        

Të ngjashme shtëpi

Shtëpia ID=1583
 • Ballkon
Shtëpia ID=1583

Bar

 • Dhomat 5
 • Zona madhësia 120 m2
Shtëpia 160 m2 në Dobra Voda me 3 apartamente me qira
 • Mobilje
Lejoni njoftimet të marrin informacion në shfletues për objektet e reja sipas kritereve tuaja