Shtëpi moderne 108m2 me 3 dhoma gjumi për shitje Në Motički Gaj

Motichkij Gaj

Sipas kërkesës

I shkurtër

Shtëpi moderne 108m2 1+3 për shitje Në Zabljak

Shtëpi moderne dhe e bukur prej druri me 3 dhoma gjumi është në shitje Në Zabljak, Mali i Zi. E ndërtuar në vitin 2021, shumë e re dhe e mirë organizuar për jetesë personale dhe për biznes me qira.

Sipërfaqja totale e shtëpisë është 108 m2 dhe toka është 353 m2. Shtëpia ka 3 nivele: niveli i tokës për garazh për 2 makina, kati 1 - dhomë komode e ndenjes me fireplace dhe kuzhinë, zona e hyrjes dhe tualeti me dush. Kati i 2-të është 3 dhoma gjumi (dhe 2 tarraca).

Një dritare anësore shikoni luginën e bukur dhe pjesën e pasme - në drurin e bredhit dhe malet. Shtëpia është e pajisur plotësisht dhe e mobiluar, ka dekorim cilësor dhe të bukur. Baza e mureve të bëra me blloqe tullash, izoluar plotësisht dhe zbukuruar me dru jashtë. Sistemi i ngrohjes ka pikë qendrore menaxhuese. Të gjitha komunikimet janë të lidhura (uji urban dhe energjia elektrike, rezervuari septik individual).

Shtëpia mund të përdoret si një biznes (shtëpi mysafir). Pronari ka faqe Në BookingDotCom dhe mund t'i ofrohet një pronari të ri me histori të plotë të mirë (marku është 9.7 me të gjitha reagimet pozitive). Në vitin e parë të marrjes me qira të shtëpisë tje sjell 10.000 euro për pronarin (3 muaj në verë dhe 2 muaj në dimër). Sezoni i qirasë është aktiv në verë, njësoj si dimri (Qendra e skive Savin Kuk është vetëm 3 minuta me makinë).

Shtëpia është plotësisht e legalizuar dhe e ndërtuar me leje.

Location

 • Vend : Montenegro
 • Qyteti : Motichkij Gaj
 • Agjenti : Alexander

Detajet

 • ID : 1212
 • Lloji : Shtëpia
 • Statusi : Për shitje
 • Çmimi : Sipas kërkesës
 • Dhomat : 4
 • Gjithsej katin e zonës: 108 m2
 • Sipërfaqe e tokës: 353 m2
 • Ballkone : 2

Për të caktuar një vizitë

Plotësoni këtë formular për të marrë më shumë informacion në lidhje me objektin
   ose shkruani në        

Të ngjashme shtëpi

Për shitje active mini hotel në Motichkij Gay me komente të mira
 • Featured
Shtëpia ID=1583
 • Pamje e detit
Shtëpia ID=1583

Bar

 • Dhomat 5
 • Zona madhësia 120 m2
Lejoni njoftimet të marrin informacion në shfletues për objektet e reja sipas kritereve tuaja