Shtëpi e re prej druri 120 m2 Në Zabljak në vend të qetë pranë pyllit

Zabljak

92000 €

I shkurtër

Ofrohet për shitje një shtëpi dykatëshe në veri Të Malit të Zi në qytetin Zabljak

Sipërfaqja e shtëpisë 120m2, trualli 402m2

Në katin e parë ka një dhomë të gjërë të jetesës me një kuzhinë, një banjo dhe një tarracë.

Në katin e dytë ka katër dhoma gjumi të ndara dhe dy tarraca me pamje malore

Location

 • Vend : Montenegro
 • Qyteti : Zabljak
 • Agjenti : Polina

Detajet

 • ID : 1284
 • Lloji : Shtëpia
 • Statusi : Për shitje
 • Çmimi : 92000 €
 • Dhomat : 3
 • Gjithsej katin e zonës: 120 m2
 • Sipërfaqe e tokës: 402 m2
 • Ballkone : 1

Për të caktuar një vizitë

Plotësoni këtë formular për të marrë më shumë informacion në lidhje me objektin
   ose shkruani në        

Të ngjashme shtëpi

Lejoni njoftimet të marrin informacion në shfletues për objektet e reja sipas kritereve tuaja