Ofertë investimi për shtëpi në Bar për marrjen me qira ose shitjen e banesave veç e veç

Susanj

360000 €

I shkurtër

Ofrohet për shitje një shtëpi me 6 apartamente Në Bar, Ilino - Shushan

Shtëpia është katërkatëshe. Apartamentet nuk shiten veçmas, vetëm si grup. Sipërfaqe totale 200m2

Shtëpia ka tre apartamente me një dhomë gjumi dhe tre studio.

Distanca në det 400m

Apartamentet janë të pajisura plotësisht, në katin e parë të shtëpisë ka një garazh me 4 Vende Parkimi dhe një tarracë të madhe çati prej 70 m2 me pamje nga deti.

Një investim i shkëlqyeshëm, në një super vendndodhje me një biznes me qira. Të gjitha letrat janë në rregull, ndërtesa e re.

Location

 • Vend : Montenegro
 • Qyteti : Susanj
 • Agjenti : Polina

Detajet

 • ID : 1297
 • Lloji : Shtëpia
 • Statusi : Për shitje
 • Çmimi : 360000 €
 • Dhomat : 9
 • Gjithsej katin e zonës: 200 m2
 • Sipërfaqe e tokës: 150 m2
 • Ballkone : 0
 • Pamje nga deti

Për të caktuar një vizitë

Plotësoni këtë formular për të marrë më shumë informacion në lidhje me objektin
   ose shkruani në        

Të ngjashme shtëpi

Lejoni njoftimet të marrin informacion në shfletues për objektet e reja sipas kritereve tuaja