Hej atje, të gjithë ju gjuetarët e pronave! Ju nuk mund të keni zbarkuar në një vend më të mirë për ëndrrat tuaja të pasurive të patundshme. Nëse Është Bechichi, Mali I Zi për të cilin po flasim, ne jemi udhëzimi që ju nevojitet. Lëreni eksplorimin tuaj të fillojë nga lista jonë e opsioneve të pasura - ne kemi shtëpi të bukura, apartamente, tokë dhe më shumë. Shkoni përpara, na jepni një unazë për marrëveshje edhe më të nxehta Në bechichi real estate. Të kemi shpinë.

Kostot, eh? Le ta zgjidhim atë. Çmimet e pronës në bechichi mesatare brenda një gamë mjaft të rehatshme. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar për një apartament komod për të ngritur folenë tuaj, ose një shtëpi të gjerë me një kopsht të harlisur, ka diçka që i përshtatet çdo buxheti. Sigurisht, pasuritë luksoze janë një stadium tjetër, një kosto më e shtrenjtë, por ju merrni atë që paguani – pamjet, vendndodhjen, cilësinë e ndërtimit, të gjithë paketën.

            

Specifikoni kriteret e kërkimit dhe aktivizoni njoftimet falas për të marrë informacion në shfletuesin për objekte të reja
Specifikoni kriteret e kërkimit dhe aktivizoni njoftimet falas për të marrë informacion në shfletuesin për objekte të reja

1-20 duke treguar të 280

Banesë 94 m2 në Bechichi me 2 dhoma gjumi 2 banjo 350 m larg detit
  • Ndërtesë e re
Ju lutemi specifikoni termat e kërkimit në forma e mësipërme për më shumë rezultate ose të kërkojë një .

                             


Zotërimi i një prone këtu është si të ulesh në një minierë ari, më beso. Pasuritë e paluajtshme në Bechichi nuk ju premtojnë vetëm një tendë yjesh për t'u shtrirë, por është gjithashtu një mundësi investimi solide dhe e besueshme. Vlerat e pronave në këtë qytet të çuditshëm Malazez kanë qenë në ngritje për vite me radhë. Por nuk janë vetëm kthimet financiare për të cilat po flasim, është gjithashtu shansi për të qenë pjesë e këtij qyteti magjepsës dhe mënyrës së tij unike të jetesës.

Pra, çfarë e bën bechichi të shënojë, ju pyesni? Epo, së pari, është një pjesë e vogël e parajsës e fshehur në Mal të Zi. E gjithë atmosfera është si drejtpërdrejt nga një libër me figura – peizazhe piktoreske, pamje panoramike të detit, qiell të kaltër dhe fllad Mesdhetar në flokët tuaj. Ju mund ta kaloni ditën duke bërë ski në Malet Durmitor dhe deri në muzg, të bëni dolli në perëndim të diellit në një plazh. A nuk është kjo diçka?

Agjencia jonë ka ndihmuar njerëz të panumërt si ju të lundroni nëpër të gjithë shebangun e blerjes së pronës në Bechichi. Ne jemi basti juaj më i mirë për lundrim të qetë në këto ujëra pronësore. Nga dokumentacioni ligjor deri tek gjetja e lagjes së duhur, ne jemi me ju në çdo hap të rrugës. Gati për zhytje? Le t'ju hartojmë një listë të pronave të disponueshme në Bechichi. Na flisni, na bini në zyrë për një kafe, të gjithë jemi veshë dhe të gjithë veprim.

Pra, atje e keni Atë, Bechichi, një vend me shumë pamje të mahnitshme dhe një shans për ju që të zotëroni një pjesë të tij. Kontaktoni me ne, le të bëjmë realitet ëndrrat tuaja të pasurive të patundshme, apo jo?