Hej atje! Po kërkoni shtëpinë apo pronën ideale në Danilovgrad, Mal të Zi? Ju keni ardhur në vendin e duhur. Le t'ju bëjmë diçka për të gudulisur fantazinë tuaj. Ne kemi një smorgasbord të listings që do të jetë e drejtë deri rrugicë tuaj, nga apartamente komod për pasuri zvarrisës. Nuk ka nevojë të djersitni gjërat e vogla. Na goditi për më shumë oferta dhe le t'ju marrim një Pjesë Të Danilovgrad për të thirrur tuajin.

Le të flasim brumë. Pra, mesatarisht, çmimi i pasurive të paluajtshme në zonë mbart një çmim brenda intervalit prej rreth 1000 deri në 1500 €për metër katror. Por, këto shifra janë për pronat e qendrës së qytetit. Nëse jeni duke kërkuar për diçka pak më periferike, çmimet mund të ulen në rreth 500 €për metër katror, mjaft pazar. Çdo gjë përveç standardit, këto prona ofrojnë një zhurmë për dollar tuaj.

        

Lejoni njoftimet të marrin informacion në shfletues për objektet e reja sipas kritereve tuaja
Lejoni njoftimet të marrin informacion në shfletues për objektet e reja sipas kritereve tuaja

1-20 duke treguar të 26

Big green demesne me 3 ndërtesa Në Danilovrad
 • Featured
Big green demesne me 3 ndërtesa Në Danilovrad

Danilovgrad

 • Dhomat 4
 • Zona madhësia 117 m2
Tokë spektakolare 13300 m2 për shitje Në Danilovgrad, Mali I Zi
 • Featured
Banesë ngastër toke në Gorica, Danilovgrad në rrugën kryesore
 • Featured
Studio moderne-garconiere në Podgoricë, Zabjelo
 • Parkimi
Studio moderne-garconiere në Podgoricë, Zabjelo

Podgoricë

 • Dhomat 1
 • Zona madhësia 23 m2
Apartament i mobiluar me 3 dhoma Në Podgoricë
 • Parkimi
Apartament i mobiluar me 3 dhoma Në Podgoricë

Podgoricë

 • Dhomat 3
 • Zona madhësia 40 m2
Apartament i ri elegant 47 m2 Në Podgoricë Në Qytetin Kvart
 • Ndërtesë e re
Shtëpi Në Podgoricë me truall të madh 2000 m2
 • Ballkon
Shtëpi Në Podgoricë me truall të madh 2000 m2

Podgoricë

 • Dhomat 6
 • Zona madhësia 220 m2
Ju lutemi specifikoni termat e kërkimit në forma e mësipërme për më shumë rezultate ose të kërkojë një .

                   


Tani, zotërimi i një fete Danilovgrad mbart disa përfitime të lezetshme. Imagjinoni të zgjoheni në pamjen e maleve, me qasje të shpejtë si në bregdet ashtu edhe në kryeqytet. Gjithçka ka të bëjë me vendndodhjen. Plus, rajoni po lulëzon me potencial investimi. Në fakt, miratimi I Euros Nga Mali i Zi dhe infrastruktura e saj në zhvillim të shpejtë krijon një pamje të ndritshme për vlerësimin e pronës. Ia vlen të merret në konsideratë, apo jo?

Por nuk ka të bëjë vetëm me pasuritë e paluajtshme. Jeta në Danilovgrad është mjaft e qetë. E fshehur në djepin e natyrës, sharmi i saj këndon qetësi larg jetës së shpejtë. Me Lumin Zeta që rrjedh nëpër qytet, ka një atmosferë freskuese. Plus, ju gjithashtu keni manastiret historike dhe tërheqëse si Ostrog dhe Zdrebaonik. Në thelb, Danilovgrad është simfonia shpirtërore e traditës që përzihet me modernitetin.

Rri, nuk ka të bëjë vetëm me shitjen e një shtëpie, ne jemi të gjithë për shërbimin. Ne ecim me ju nga shikimi i pronës, negocimi i çmimeve, dokumentet ligjore deri në dorëzimin përfundimtar të çelësave. Ne duam ta bëjmë procesin aq të butë sa gjalpi i kikirikut. Pra, le të marrim plasaritje. Na hidhni një linjë duke kërkuar për ato lista pronash dhe ne do t'ju udhëzojmë në shtëpi. Pra, çfarë jeni duke pritur për? Le të gjejmë pronën tuaj të ëndrrave në Danilovgrad së bashku.