Mirë se erdhe, mirë se erdhe! Ne jemi super të ngazëllyer ju jeni duke kontrolluar Petrovac, një diamant në përafërt kur është fjala për pasuri të patundshme. Shikoni, nëse jeni në kërkim të një prone që ka një përzierje të sharmit të botës së vjetër dhe komoditeteve moderne, Petrovac në Mal të Zi është vetëm vendi për ju! Pra, pal, nëse doni më shumë opsione, na jepni një holler, ne kemi marrë një ton opsionesh fantastike të pasurive të patundshme vetëm duke pritur për ju, të përshtatura për shijet dhe buxhetin tuaj.

Duke folur për buxhetin, çmimi mesatar për një jastëk Në Petrovac nuk do ta bëjë portofolin tuaj të shpërthejë në një djersë të ftohtë. Ne po shikojmë rreth 2,000 deri në 3,000 €për metër katror për një apartament. Por mbani mend, vendndodhja dhe lloji i pronës mund të lëkundin gjërat. Ju dëshironi pamje nga deti ose ullishte paqësore, një apartament modern ose një shtëpi historike, kemi gjithçka!

            

Lejoni njoftimet të marrin informacion në shfletues për objektet e reja sipas kritereve tuaja
Lejoni njoftimet të marrin informacion në shfletues për objektet e reja sipas kritereve tuaja

1-20 duke treguar të 173

Pamje nga deti apartament 51 m2 në Petrovac, 250 m nga plazhi
  • Pamje e detit
Banesë luksoze me 4 dhoma me pishinë në vendin kryesor
  • Pishinë
Shitet apartament 2 dhoma 45 m2 ne Petrovac me pamje te pare
  • Ballkon
Ju lutemi specifikoni termat e kërkimit në forma e mësipërme për më shumë rezultate ose të kërkojë një .

                        


Hej, të zotërosh një pjesë të pasurive të patundshme në Petrovac është si të kesh tortën tënde dhe ta hash edhe atë. Jo vetëm që mund të shijoni pamjen mahnitëse të detit Adriatik, por gjithashtu keni një shans për të kaluar pushimet tuaja verore pa bombarduar para të mëdha për një dhomë hoteli. Plus, nëse nuk mund të arrini në plazh, mos u shqetësoni. Me qira atë dhe le pronën tuaj të fitojnë disa zarzavate për ju!

Petrovac nuk ka të bëjë vetëm me pasuritë e paluajtshme apo pamjet. Është e gjithë paketa. Njerëz të ngrohtë, plazhe të bukura të gjata, një shëtitore me erë të veshur me kafene dhe restorante që shërbejnë kuzhinën e mrekullueshme të kësaj toke. A e përmenda Petrovac gjithashtu ka kështjella mesjetare? Po, ajo qëndron bukur në sfondin e dy fortesave Veneciane të Shekullit të 16-të! Mërgimtarët që jetojnë këtu gjithmonë kanë një histori interesante për të treguar.

Në rregull, mjaft goditje, le të zbresim në tacks prej bronzi! Agjencia jonë ofron shërbim të plotë - nga skautimi i pronave më të mira, negociatave, dokumenteve dhe shërbimit pas shitjes. Kemi një ekip ekspertësh që e njohin Petrovacin si pjesën e pasme të dorës. Ne nuk jemi vetëm mbajtës; ne i bëjmë ëndrrat të ndodhin! Na qëlloni një mesazh ose ejani dhe hidhini një sy listimeve fantastike të pasurive të paluajtshme dhe pronave që kemi. Ju shikoni, Në Petrovac, çdo ditë është si të jetosh një pushim ëndërr. Pra, le të merrni ju në veprim!