Mirë se vini, njerëz! Mirë për të parë ju këtu, në gjueti për disa pasuri të patundshme kryeministër në Susanj bukur, Mali i Zi. Supozoj se doni diçka emocionuese dhe të re për të shtuar në portofolin tuaj, a kam të drejtë? Shushan ka vetëm marrëveshjen e duhur për ty, më beso! Nëse ju pëlqen të merrni më shumë informacion në lidhje me pronat në këtë perlë të fshehur, thjesht vendosni një kërkesë. Ne kemi një ton ofertash të shkëlqyera vetëm duke pritur të rrëmbehen, kështu që mos e humbni një sekondë tjetër!

Duke u nisur drejt çmimeve, me siguri po pyesni veten: "cila është kostoja e pierogi këtu në Shushan, gjithsesi?"Çmimet e pronave këtu janë po aq të larmishme sa peizazhi. Mesatarisht, për një apartament spiffy, të vendosur mirë, prisni të shpenzoni rreth 1,500 deri në 2,000 €për metër katror. Çmimi rritet nëse jeni duke parë diçka me pamje të shkëlqyera nga deti ose afërsi me qendrën e qytetit. I zoti, apo jo?

            

Lejoni njoftimet të marrin informacion në shfletues për objektet e reja sipas kritereve tuaja
Lejoni njoftimet të marrin informacion në shfletues për objektet e reja sipas kritereve tuaja

1-21 duke treguar të 70

Pamje mahnitëse nga deti tokë 1370 m2 Në Bar Për 2 vila
  • Featured
Shtepi e re moderne 160 m2 ngjitur Me Lokalin, truall 400 m2
  • Ballkon
Shitet shtepi dy kateshe 155 m2 me tre dhoma gjumi dhe kopsht
  • Pamje e detit
Shitet apartament i ri 41 m2 ne nje pallat Te Ri Ne Bar
  • Pamje e detit

                                  


Tani, zotërimi i pronës në Susanj nuk është vetëm një investim financiar. Është edhe emocionale. Ndihet e mahnitshme të zotërosh një pjesë të këtij qyteti piktoresk, dhe jo vetëm për verë me diell. Përfytyroni këtë, apartamentin tuaj komod, një filxhan java në dorën tuaj dhe peizazhin sublim Malazez nga dritarja juaj. Kjo është ëndrra, apo jo? Edhe më mirë, mund ta marrësh me qira kur nuk je pranë, të bësh disa dollarë anash. Sa e ftohtë është kjo?

Më lejoni t'ju them diçka për Shushanin. Nuk është vetëm një minierë ari e pasurive të paluajtshme, është një vend që i jep një kuptim krejt të ri frazës 'Jeta E Gjallë Madhësia E Mbretit'. Jeta këtu ka një ritëm tjetër, është më e ngadaltë, më e relaksuar dhe njerëzit, uau, ata janë thjesht të mrekullueshëm! Dhe peizazhi, njeri, është si diçka nga një ëndërr me detet e saj të pafund blu, kodrat e gjelbëruara dhe perëndimet e diellit me pluhur ari. A i përmenda prodhimet e detit? Është cik-smacking mirë!

Shërbime? Të kemi mbuluar! Ne nuk shesim vetëm prona, ne ju prezantojmë me një mënyrë jetese krejt të re. Nëse jeni ende duke kërkuar vetëm pronën e duhur ose po planifikoni një vizitë, pse të prisni? Kontaktoni me ne dhe ne do t'ju ndihmojmë të zbuloni se çfarë do të thotë të jetosh me të vërtetë në Shushan, Mal të Zi. Ne kemi marrë çelësat për vendin tuaj të ardhshëm, vetëm një telefonatë larg!

Mos harroni, Në Shushan, ju nuk jeni vetëm duke blerë pronë. Ju jeni duke blerë një tërësi shumë lumturi! Pra, na goditi tashmë dhe zhyten në stilin e jetës Shushan. Ia vlen!