Hej atje, gjuetarët e shtëpive, apo duhet të themi, kërkuesit e parajsës? Nëse jeni këtu duke shfletuar në internet për të kapur jastëkun e përsosur në Ulqin, Mal të Zi, atëherë mos kërkoni më tej! Eja, na hidh një vijë dhe do të të lidhim me disa prona të peachy keen në Ulqin më shpejt se sa mund të thuash, " Më Trego çelësat!"

Tani, kur bëhet fjalë për çmimet e pronave në Ulqin, duhet ta dini se është pak qese e përzier. Mesatarisht, ju po shikoni rreth 1,200 €për metër katror për një apartament në qendër të qytetit. Por më pas nëse largoheni nga zhurma e qytetit, çmimet ulen në gati 850 €për metër katror. Mjaft vjedh nëse më pyet! Dhe hej, nëse jeni të etur për të rrëmbyer një vilë groovy lart në kodra, portofoli juaj do të ndiejë një majë me siguri, pasi çmimet janë deri në 2,500 €për metër katror. Por mos harroni, njerëz, ju nuk jeni vetëm duke investuar në tulla dhe llaç; ju jeni duke blerë në parajsë.

        

Lejoni njoftimet të marrin informacion në shfletues për objektet e reja sipas kritereve tuaja
Lejoni njoftimet të marrin informacion në shfletues për objektet e reja sipas kritereve tuaja

1-21 duke treguar të 30

Banesë ID=808
 • Ballkon
Banesë ID=808

Ulqini

 • Dhomat 3
 • Zona madhësia 63 m2
Pamje mahnitëse nga deti tokë 1370 m2 Në Bar Për 2 vila
 • Featured
Shtepi e re moderne 160 m2 ngjitur Me Lokalin, truall 400 m2
 • Ballkon
Apartament i ri Në Ulqin 50 m2 afër detit
 • Parkimi
Apartament i ri Në Ulqin 50 m2 afër detit

Ulqini

 • Dhomat 2
 • Zona madhësia 50 m2
Vile e re Ne Bar 200m2 ne truall 300 m2 me pamje panoramike nga deti
 • Pamje e detit
Apartament i ri modern 48 m2 në Ulqin nga investitori
 • Parkimi
Banesë ID=811
 • Pamje e detit
Banesë ID=811

Ulqini

 • Dhomat 4
 • Zona madhësia 79 m2
Dy shtëpi dyqan Në Bar me 2 hyrje 10 min nga deti
 • Parkimi
Truall i madh në Bar me pamje panoramike
 • Parkimi
Truall i madh në Bar me pamje panoramike

Bartula

 • Dhomat 0
 • Zona madhësia 12000 m2
Shtepi e re moderne me siperfaqe 180 m2 Ne Bar, truall 400 m2
 • Ndërtesë e re
Shitet shtepi ne Bar Me pishine dhe truall te madh
 • Featured
2 dhoma apartament ne shtepi te re Ne Bar 400 m larg detit
 • Pamje e detit

                             


Zotërimi i pronës në Ulqin nuk ka të bëjë vetëm me mjaltin e parave; ka të bëjë me të jetuarit e ëndrrës nën diellin Malazez. Të kapësh veten një jastëk simpatik këtu do të thotë të përfitosh sa më shumë nga jeta. Imagjinoni të zgjoheni me një pamje verbuese të Detit Adriatik, ose të kaloni pasdite dembele duke eksploruar rrënojat antike dhe duke u zhytur në historinë e pasur të Ulqinit. Është pak si të jetosh në një kalendar, përveçse çdo ditë është një kartolinë mahnitëse.

Ulqini është një perlë e fshehur, që shpërthen me karakter dhe sharm. Vendasit e shijojnë mjaft stilin e jetës së qetë këtu. Dhe flisni për njerëzit e kulturës, është aq i pasur sa bëhet. Nga arkitektura e lashtë e gurit, përzierja kaleidoskopike e gjuhëve, në ushqim (as mos më filloni në ushqim. E shijshme është një nënvlerësim!). Plus, ka gjithmonë diçka që ndodh këtu, nga festivalet e gjalla të plazhit deri te provat e qeta të verës në bodrumin më të vjetër të qytetit, të gjitha në një vend! Si është kjo për të jetuar ëndrrën?

Dhe mos u shqetëso për gjuetinë e pronës dhe gjithë atë xhaz, sepse ne të kemi kthyer shpinën! Nga listimet e pronave te negocimi dhe nënshkrimi përfundimtar, ne kujdesemi për të gjitha. Pra, pse të presim? Na lësho një vijë, dhe le të të marrim atë shtëpinë e ëndrrave në Ulqin, Mal të Zi! E sheh, nuk të thashë? Çelësi i shtëpisë tuaj të ëndrrave në Ulqin është vetëm një telefonatë larg.

Duke parafrazuar të gjitha sa më sipër para se të shtypni, mund ta përmbledhni në këtë mënyrë: Duke Kërkuar një pronë në Ulqin? Na hidhni një mesazh për të marrë oferta që plotësojnë dëshirat tuaja. Çmimet mesatare të qytetit të apartamenteve shtrihen rreth 1,200 €për metër katror dhe vilat arrijnë më të larta. Të zotërosh një pronë këtu është si të jetosh në parajsë. Ulqini është një qytet i gjallë, ku ndërthuren kultura, kuzhina dhe historia. Me agjencinë tonë, ju do të gjeni procesin e blerjes së pronës të jetë një fllad. Prandaj na kontaktoni për të gjetur shtëpinë tuaj të ëndrrave në Ulqin!