Shitet truall i madh 1704 m2 ne Sutomore

Sutomore

156000 €

I shkurtër

Një komplot i madh ofrohet për shitje Në Sutomore, Barskaya Riviera

Sipërfaqe trualli 1704m2

Distanca deri në det është 1500m. pamje Nga Mali

Location

  • Vend : Montenegro
  • Qyteti : Sutomore
  • Agjenti : Polina

A jeni duke kërkuar për më shumë opsione të parcelave aktuale të tokës në Sutomore ? Fitoni qasje në ofertat më aktuale dhe ekskluzive të pasurive të patundshme duke plotësuar një aplikacion tani.

Detajet

  • ID : 1322
  • Lloji : Vendi
  • Statusi : Për shitje
  • Çmimi : 156000 €
  • Dhomat : 0
  • Sipërfaqe e tokës: 1704 m2
  • Ballkone : 0

Për të caktuar një vizitë

Plotësoni këtë formular për të marrë më shumë informacion në lidhje me objektin
   ose shkruani në        
Specifikoni kriteret e kërkimit dhe aktivizoni njoftimet falas për të marrë informacion në shfletuesin për objekte të reja