Pamje nga deti truall per kompleksin e banimit 5 katesh 600m ne det

Tivat

239000 €

I shkurtër

Shitet një truall prej 996 m2 me një projekt ideje të një ndërtese pesëkatëshe me shumë apartamente në tivat. Trualli ndodhet ne nje pjese te qete, te gjelber te qytetit, 600m larg detit, i rrethuar nga nje pyll me pisha.
 
SIPAS UTU, ndërtimi i një shtëpie apartamentesh me një sipërfaqe prej 500 m2 + 230 m2 kati nëntokësor + tarraca të papërdorura lejohet në vend. Është zhvilluar një projekt ide. Pamje nga deti nga kati i 3-të.
 
Mbështetja profesionale e ndërtimit dhe shitjes së apartamenteve është e mundur.
 
Ajri i pastër, vendndodhja ideale larg qytetit aktiv dhe autostradës, por në të njëjtën kohë distanca në këmbë nga infrastruktura dhe deti.
 
Në afërsi të parcelës ka një argjinaturë të mirëmbajtur të elitës marina Porto Montenegro, plazhe, parqe, kafene, restorante, kënde lojërash për fëmijë, terrene sportive, institucione komunale.
Kostoja është 240 euro / m2.

Location

 • Vend : Montenegro
 • Qyteti : Tivat
 • Agjenti : Agent

Detajet

 • ID : 1694
 • Lloji : Vendi
 • Statusi : Për shitje
 • Çmimi : 239000 €
 • Dhomat : 0
 • Gjithsej katin e zonës: 996 m2
 • Ballkone : 0
 • Pamje nga deti

Për të caktuar një vizitë

Plotësoni këtë formular për të marrë më shumë informacion në lidhje me objektin
   ose shkruani në        

Lejoni njoftimet të marrin informacion në shfletues për objektet e reja sipas kritereve tuaja