Ekskluzive 732 m2 truall ne Tivat per ndertim kompleksi rezidence per 10 banesa

Tivat

170000 €

I shkurtër

Për shitje një ngastër prej 732 m2 me një zgjidhje ideologjike në Tivat për ndërtimin e një ndërtese me shumë apartamente.

Komploti ndodhet në një pjesë të qetë, të gjelbër të qytetit 700m nga deti, i rrethuar nga një pyll me pisha.

Ajri i pastër, vendndodhja ideale larg qytetit aktiv dhe autostradës, por në të njëjtën kohë distanca në këmbë nga infrastruktura dhe deti.

Jo shumë larg vendit ka një argjinaturë Të Mirëmbajtur Porto Montenegro, plazhe, parqe, kafene, restorante, kënde lojërash për fëmijë, terrene sportive, institucione komunale.

SIPAS UTU, ndërtimi i një shtëpie apartamentesh me një sipërfaqe prej 500 m2 + 230 m2 kati nëntokësor + tarraca të papërdorura lejohet në vend. Është zhvilluar një projekt ide. Kostoja është 170,000 euro.

Location

 • Vend : Montenegro
 • Qyteti : Tivat
 • Agjenti : Agent

Detajet

 • ID : 1695
 • Lloji : Vendi
 • Statusi : Për shitje
 • Çmimi : 170000 €
 • Dhomat : 0
 • Gjithsej katin e zonës: 732 m2
 • Ballkone : 0
 • Pamje nga deti

Për të caktuar një vizitë

Plotësoni këtë formular për të marrë më shumë informacion në lidhje me objektin
   ose shkruani në        

Lejoni njoftimet të marrin informacion në shfletues për objektet e reja sipas kritereve tuaja