Apartament i ri Në Bar me pamje nga kopshti 36 м2

Bar

55000 €

I shkurtër

Një apartament për shitje në një shtëpi të re gjysmë të shkëputur pa mobilje.

Sipërfaqja e banesës është 36 m2. Dhomë gjumi, dhomë të gjallë-kuzhinë, dush, 2 ballkone. Parking i madh.

Kati i 2-të. 800 m në det. Vendndodhja pranë HDL, Voli, Kips.

Pas blerjes, një kondicioner do të instalohet me shpenzimet e shitësit. Pamje nga kopshti.

Paraqitur për legalizim, sipas kontratës, shitësi duhet të përfundojë legalizimin dhe të gjitha shpenzimet.

Apartamenti është i përshtatshëm për një familje të vogël ose me qira.

Location

  • Vend : Montenegro
  • Qyteti : Bar
  • Agjenti : Ekaterina

A jeni duke kërkuar për më shumë opsione të banesave aktuale në Bar ? Fitoni qasje në ofertat më aktuale dhe ekskluzive të pasurive të patundshme duke plotësuar një aplikacion tani.

Detajet

  • ID : 1704
  • Lloji : Banesë
  • Statusi : Për shitje
  • Çmimi : 55000 €
  • Dhomat : 2
  • Gjithsej katin e zonës: 36 m2
  • Ballkone : 2

Për të caktuar një vizitë

Plotësoni këtë formular për të marrë më shumë informacion në lidhje me objektin
   ose shkruani në        
Specifikoni kriteret e kërkimit dhe aktivizoni njoftimet falas për të marrë informacion në shfletuesin për objekte të reja