Apartament dupleks i mobiluar me një dhomë gjumi në Sutomore për shitje me çmim të zbritur

Sutomore

90000 €

I shkurtër

Apartament dupleks i mobiluar me një dhomë gjumi për shitje me një çmim të shkëlqyeshëm të zbritur.

Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri, i cili nuk ka ashensor, ne kater kate, i pajisur me te gjitha elementet e nevojshme, shume modern dhe menjehere i banueshem.

Ndërtesa ndodhet 800 metra nga sheshi kryesor dhe Sheshi Malevich.

Struktura e banesës: salla e hyrjes, tualeti, kuzhina me dhomë ngrënie dhe dhomë të gjallë, në katin e parë ka një galeri me dy dhoma gjumi të mëdha, të cilat kanë një krevat dopio.

Location

 • Vend : Montenegro
 • Qyteti : Sutomore
 • Agjenti : Elena

Detajet

 • ID : 1185
 • Lloji : Banesë
 • Statusi : Për shitje
 • Çmimi : 90000 €
 • Dhomat : 2
 • Gjithsej katin e zonës: 97 m2
 • Ballkone : 1

Për të caktuar një vizitë

Plotësoni këtë formular për të marrë më shumë informacion në lidhje me objektin
   ose shkruani në        

Të ngjashme banesa

Tri dhoma apartament 82 m2 në Becici 450m nga deti
 • Featured
Lejoni njoftimet të marrin informacion në shfletues për objektet e reja sipas kritereve tuaja