Apartament i ri në studio për shitje në qendër Të Sutomore

Sutomore

95000 €

I shkurtër

Apartament Studio për shitje në qendër Të Sutomore. Ato janë të vendosura në një ndërtesë të re 7-katëshe, e cila ka një ashensor dhe një garazh nëntokësor.

Struktura e apartamentit: salle hyrje, tualet, dhome ndenje me kuzhine, dhome gjumi, tarrace.

Apartamenti është i pajisur dhe me ajër të kondicionuar, ngrohja nën dysheme është bërë, ka një tarracë të bukur, dhe ato janë shumë të rehatshme, të banueshme menjëherë.

Location

 • Vend : Montenegro
 • Qyteti : Sutomore
 • Agjenti : Elena

Detajet

 • ID : 1187
 • Lloji : Banesë
 • Statusi : Për shitje
 • Çmimi : 95000 €
 • Dhomat : 1
 • Gjithsej katin e zonës: 52 m2
 • Ballkone : 1
 • Pamje nga deti

Për të caktuar një vizitë

Plotësoni këtë formular për të marrë më shumë informacion në lidhje me objektin
   ose shkruani në        
Lejoni njoftimet të marrin informacion në shfletues për objektet e reja sipas kritereve tuaja