Apartament me tre dhoma 73m në qendër Të Barit në një vend të qetë të gjelbër me 2 banjo

Bar

129995 €

I shkurtër

Apartament me tre dhoma 73 m në katin e 3-të të një ndërtese 9-katëshe. 2 dhoma gjumi, 2 banjo.

Shtëpia është e pastër dhe e ngrohtë, ka një ashensor. Qendra E Barit, një vend i qetë, pranë një shkolle dhe një tregu, terrene sportive.

Location

  • Vend : Montenegro
  • Qyteti : Bar
  • Agjenti : Agent

Video

Detajet

  • ID : 1216
  • Lloji : Banesë
  • Statusi : Për shitje
  • Çmimi : 129995 €
  • Dhomat : 3
  • Gjithsej katin e zonës: 73 m2
  • Ballkone : 2

Për të caktuar një vizitë

Plotësoni këtë formular për të marrë më shumë informacion në lidhje me objektin
   ose shkruani në        
Lejoni njoftimet të marrin informacion në shfletues për objektet e reja sipas kritereve tuaja