Shitet apartament 2 dhoma 45 m2 ne Petrovac me pamje te pare

Petrovac

95000 €

I shkurtër

Ne ofrojmë për shitje një apartament Në Petrovac, Riviera Budva me pamje nga deti

Sipërfaqja e banesës është 45m2

E vendosur në katin e dytë.

Apartamenti përbëhet nga një dhomë të gjallë, një kuzhinë, një dhomë gjumi, një banjo dhe dy tarraca me pamje nga deti. Parket copë.

Distanca në det 300m,

Location

 • Vend : Montenegro
 • Qyteti : Petrovac
 • Agjenti : Polina

A jeni duke kërkuar për më shumë opsione të banesave aktuale në Petrovac ? Zbuloni një botë mundësish në pasuri të paluajtshme! Plotësoni një aplikacion për të marrë ofertat aktuale.

Detajet

 • ID : 1289
 • Lloji : Banesë
 • Statusi : Për shitje
 • Çmimi : 95000 €
 • Dhomat : 2
 • Gjithsej katin e zonës: 45 m2
 • Ballkone : 2
 • Pamje nga deti

Për të caktuar një vizitë

Plotësoni këtë formular për të marrë më shumë informacion në lidhje me objektin
   ose shkruani në        
Lejoni njoftimet të marrin informacion në shfletues për objektet e reja sipas kritereve tuaja