Një apartament në Shitje Në Petrovac me pamje nga deti nga tarraca 500 m nga deti

Petrovac

145000 €

I shkurtër

Një apartament ofrohet për shitje në Petrovac, Budva Riviera.

Sipërfaqja e banesës është 83m2.

E vendosur në katin e dytë në një shtëpi trekatëshe. Apartamenti përbëhet nga një dhomë ndenjeje, kuzhinë, dy dhoma gjumi, dy banjo dhe një tarracë me pamje nga deti. Distanca në det 500m

Në det 7 minuta në këmbë. Ka 2 banjo.

Dysheme-parket Copë

Location

 • Vend : Montenegro
 • Qyteti : Petrovac
 • Agjenti : Polina

Detajet

 • ID : 1290
 • Lloji : Banesë
 • Statusi : Për shitje
 • Çmimi : 145000 €
 • Dhomat : 3
 • Gjithsej katin e zonës: 83 m2
 • Ballkone : 1
 • Pamje nga deti

Për të caktuar një vizitë

Plotësoni këtë formular për të marrë më shumë informacion në lidhje me objektin
   ose shkruani në        
Lejoni njoftimet të marrin informacion në shfletues për objektet e reja sipas kritereve tuaja