Për shitje një hotel për 7 apartamente me plazhin e vet dhe parkim Në Dzhurashevichi

Đuraševići

Sipas kërkesës

I shkurtër

Shitet një mini hotel pranë ujit me plazhin e vet dhe hapësirat E Parkimit në Jurashevichi.

Hoteli ka 7 dhoma, dhoma teknike, një tarracë të madhe, një plazh privat, 9 Hapësira Parkimi, një garazh prej 52m2.

Në katin e parë ka 2 apartamente prej 45m2, dhoma teknike, një tarracë të madhe prej 150m2. Në katin e dytë ka një apartament të madh prej 90m2. Në katin e tretë ka dy apartamente prej 30m2, një apartament prej 25m2, një apartament prej 28m2. Shtëpia është e lidhur me ujin e qytetit, ka një rezervuar prej 65 metra kub. Plazhi është i pajisur me shtretër dielli, Ka Parkim për anije, dhoma teknike për ruajtjen e enëve të plazhit. Hoteli shitet i pajisur plotesisht dhe i gatshem per qera.

Location

 • Vend : Montenegro
 • Qyteti : Đuraševići
 • Agjenti : Darija

Detajet

 • ID : 1268
 • Lloji : Pasuri të tjera
 • Statusi : Për shitje
 • Çmimi : Sipas kërkesës
 • Dhomat : 0
 • Sipërfaqe e tokës: 500 m2
 • Ballkone : 7
 • Pamje nga deti

Për të caktuar një vizitë

Plotësoni këtë formular për të marrë më shumë informacion në lidhje me objektin
   ose shkruani në        

Lejoni njoftimet të marrin informacion në shfletues për objektet e reja sipas kritereve tuaja