Një mini-hotel tre katësh Në Sveti Stefan me një pamje të mrekullueshme panoramike të detit

Sveti Stefan

I shkurtër

Një mini-hotel tre-katësh Në Shën Stephen me një pamje madhështore të ishullit dhe detit ofrohet për shitje

Sipërfaqja e përgjithshme e shtëpisë është 385m2, trualli është 200m2

Në katin e parë ka një apartament me dy dhoma gjumi.

Ka tre apartamente studio në katin e dytë dhe të tretë.

Të gjitha apartamentet në studio janë të pajisura me kuzhinë, ajër të kondicionuar, mobilje, pajisje, banjo dhe tarraca me pamje nga deti.

Distanca në det 500 m.

Supermarketi dhe restorantet më të afërt janë 100 metra larg

Location

 • Vend : Montenegro
 • Qyteti : Sveti Stefan
 • Agjenti : Polina

A jeni duke kërkuar për më shumë opsione të shtëpive aktuale dhe vila për shitje në Sveti Stefan ? Plotësoni një aplikacion dhe le t'ju përputhim me një pronë që do të tejkalojë pritjet tuaja.

Detajet

 • ID : 1412
 • Lloji : Shtëpia
 • Statusi : Për shitje
 • Çmimi : Sipas kërkesës
 • Dhomat : 9
 • Gjithsej katin e zonës: 385 m2
 • Sipërfaqe e tokës: 200 m2
 • Ballkone : 8
 • Pamje nga deti

Për të caktuar një vizitë

Plotësoni këtë formular për të marrë më shumë informacion në lidhje me objektin
   ose shkruani në        
Specifikoni kriteret e kërkimit dhe aktivizoni njoftimet falas për të marrë informacion në shfletuesin për objekte të reja