Hej atje! Mirësevini në brigjet e pacenuara Të Sveti Stefan, Mali i Zi, një xhevahir i vërtetë i Bregdetit Adriatik dhe një vend premtues nëse jeni në vëzhgim për pasuri të paluajtshme dhe pronë. Ne jemi të mbushur me oferta të parezistueshme vetëm për ju. Pra, mos hezitoni të na godisni për më shumë informacion dhe na lejoni t'ju marrim përreth.

Tani le të flasim për ndonjë biznes, apo jo? Mesatarisht, pronat Në Sveti Stefan kanë një gamë të gjerë çmimesh - gjithçka zbret në atë që ju pëlqen. Po kërkoni një vilë luksoze apo një apartament me pamje? Ato mund të kushtojnë një qindarkë të bukur, duke filluar nga 5000 €në 10,000 €për metër katror. Por hej, për të mos u shqetësuar nëse jeni të vetëdijshëm për buxhetin, ne kemi mundësi duke filluar nga rreth 2000 €për metër katror gjithashtu. Mos harroni, çelësi i pasurive të mira të patundshme është gjithmonë vendndodhja, vendndodhja, vendndodhja.

        

Lejoni njoftimet të marrin informacion në shfletues për objektet e reja sipas kritereve tuaja
Lejoni njoftimet të marrin informacion në shfletues për objektet e reja sipas kritereve tuaja

1-20 duke treguar të 256

Ju lutemi specifikoni termat e kërkimit në forma e mësipërme për më shumë rezultate ose të kërkojë një .

                        


Zotërimi i pronës Në Sveti Stefan nuk është ndonjë shëtitje e vjetër në park, asnjë siree! Përveç një investimi financiar premtues, bëhet fjalë për të pasur fetë tuaj të parajsës në tokë. Imagjinoni të ftoheni në plazh çdo mëngjes, të pini një kafe Malazeze, tingëllon mirë, apo jo? Plus, Mali i Zi ofron një regjim të favorshëm tatimor që e bën pronësinë e pronës një fllad. Tani kjo është ajo që unë e quaj një fitore të favorshme!

Pra, po pyesni se si është jeta Në Sveti Stefan, eh? Likeshtë si një pushim i gjatë! Kalaja e lashtë, bregdeti I paprekur I Adriatikut, vendasit që ngrohin zemrën – të gjithë do të të bëjnë të biesh kokë e këmbë për këtë vend. Plus, a e dini Se Sveti Stefan ishte një vend i preferuar i ikonave të ekranit të argjendtë si Elizabeth Taylor dhe Sophia Loren?

Në rregull, duke kaluar në mënyrën se si agjencia jonë mund të japë një dorë. Ne ofrojmë shërbime gjithëpërfshirëse-nga zgjedhja e pronës tuaj dhe nënshkrimi i marrëveshjes, deri në zgjidhjen e të gjitha atyre legaliteteve të mërzitshme. Dhe qershi në krye? Ne jemi gjithmonë këtu për t'ju udhëhequr në çdo hap të procesit. Pra, ejani, është koha për të bërë lëvizjen tuaj! Na kërkoni një listë, rezervoni një vizitë dhe filloni udhëtimin tuaj të pabesueshëm për të zotëruar një pjesë të kësaj parajse Malazeze. Na beso, do ta duash!