Shtepi e madhe 3 kateshe 255 m3 Ne Borje me hyrje te vecanta

Borje

Sipas kërkesës

I shkurtër

Shtëpia e re është 3 nivele të veçanta 255 m2 është në shitje Në Zabljak

Shtëpia e re në 3 nivele të veçanta, të cilat mund të përdoren si apartamente të ndara, sipërfaqja totale në 255 m2 është në shitje tani. Shtëpia është e vendosur në zonë shumë të qetë dhe të hapur me një pamje për luginën dhe malet suraunded. Vetëm vendosur 100 metra nga rruga kryesore, 5 km nga qendra E Zhablyak .

Madhësia e tokës është 400 m2. Tokat më të afërta janë në dispozicion edhe për blerje.

Shtëpia ka ndërtuar nga blloqe shkumë, të izoluara shumë mirë nga të dyja anët.

Kati i 3-të-sallon me kuzhinë, tarracë, 3 dhoma gjumi, banjo.
Kati 2 - dhomen e ndjenjes, kuzhinë dhe dinning zone, tarracë e madhe, 2 dhoma gjumi (një nga me tarracë të veçantë të vogël), banjo e madhe.
Kati 1-për momentin në rikonstruksion në fazën gri (dhomë ndenjeje, dhomë gjumi, tualet dhe dush dhe depo).

Shtëpia ka garazh (mund të rritet për 2 makina).

Shtëpia ka kabllo për videokamera dhe altoparlantë.

Të gjitha dokumentet janë të pastra, vetëm një pronar. Shtëpia është legalizuar.

Location

 • Vend : Montenegro
 • Qyteti : Borje
 • Agjenti : Alexander

Detajet

 • ID : 1213
 • Lloji : Shtëpia
 • Statusi : Për shitje
 • Çmimi : Sipas kërkesës
 • Dhomat : 0
 • Gjithsej katin e zonës: 255 m2
 • Sipërfaqe e tokës: 400 m2
 • Ballkone : 3

Për të caktuar një vizitë

Plotësoni këtë formular për të marrë më shumë informacion në lidhje me objektin
   ose shkruani në        

Të ngjashme shtëpi

Lejoni njoftimet të marrin informacion në shfletues për objektet e reja sipas kritereve tuaja