Hej, ju jeni në vendin e duhur nëse po shikoni shtëpi dhe vila Në Borje, Mal të Zi – një nga pikat më simpatike përreth. Pamjet janë jashtë grepit, dhe shtëpitë – një pamje për sytë e lënduar. Ju pëlqen të gërmoni më thellë në skenën E Pronës Borje? Na hidhni një linjë, dhe ne do t'ju lidhim me ofertat më të mira në dispozicion. Asnjë shaka.

Tjetra, le të flasim bucks. Ju mund të pyesni veten, sa brumë duhet të derdhim për këto gërmime të buta Në Borje? Epo, kostoja paraprake varet nga ajo që po kërkoni, por le të themi se jeni të interesuar për diçka mjaft standarde, jo të çmendur apo ndonjë gjë tjetër. Po shikoni një çmim mesatar që varion nga 150,000 deri në 200,000€. Vila më luksoze, natyrisht, mund t'ju kushtojnë më shumë se një qindarkë të bukur, mendoni më afër një mulli.
Lejoni njoftimet të marrin informacion në shfletues për objektet e reja sipas kritereve tuaja
Lejoni njoftimet të marrin informacion në shfletues për objektet e reja sipas kritereve tuaja

1-20 duke treguar të 26

Draft shtëpia e fazës është në shitje Në Borje
 • Featured
Shitet shtepi 2 kateshe ne ndertim me garazh Ne Borje
 • Parkimi
Shitet shtepi druri 3 kateshe ne Zabljak ngjitur me pyllin
 • Featured
Shtëpi e re prej druri Në Zabljak për pushim ose marrje me qira
 • Ndërtesë e re
Shtëpi e ngrohtë familjare 102 m2, 1+3 Në Kovacka Dolina
 • Featured
Shtëpi e ngrohtë familjare 102 m2, 1+3 Në Kovacka Dolina

Kovachka Dolina

 • Dhomat 3
 • Zona madhësia 102 m2
Shitet shtepia Ne Mezdo 1+2 90m2
 • Mobilje
Shitet shtepia Ne Mezdo 1+2 90m2

Zabljak

 • Dhomat 0
 • Zona madhësia 90 m2
Shtepia ne Uskoci e mire per banim ose me qera
 • Mobilje
Fshat 20000 m2 me 16 shtepi ne shitje Ne Zabljak
 • Ndërtesë e re
Shtëpi 2-katëshe 160 m2 në Zabljak me pamje nga mali
 • Ndërtesë e re
Vilë simpatike në Žabljak me pamje mahnitëse malore
 • Mobilje

                        


Pra, çfarë është lugë në zotërimin e këtyre vendeve? Blerja e një shtëpie ose vile në Borje është një cinch. Pasi të keni dorëzuar paratë e gatshme-vendi është i gjithi juaji. Ju mund të rri kot në dhomën tuaj të gjallë luksoze, të gatuani një stuhi në kuzhinën tuaj të pajisur mirë, ose thjesht të ftoheni në kopshtin tuaj të harlisur me një pije freskuese në dorë.

Tani, le të flasim për jetën Në Borje. Shoku, është e shkëlqyer! Gjithçka ka të bëjë me dridhjet e qeta dhe peizazhet mahnitëse. Është sikur je në një festë të pafundme. A mund ta merrni me mend se çfarë tjetër? Ky fshat i çuditshëm ofron disa shtigje epike hiking me pamje që ju duhet të shihni për të besuar.

Sa për ne, ne jemi këtu për të bërë kërkimin tuaj të pronës një cakewalk. Kur bashkoheni me ne, mund të prisni të gjitha llojet e shërbimeve të pasurive të patundshme – blerjen, shitjen, marrjen me qira – ju e emëroni atë! Po kërkoni një temë? Kemi një. Keni nevojë për një kopsht të gjerë apo një ballkon të gjerë? Konsideroni se është bërë. Dëshironi të eksploroni edhe më shumë lista ose të caktoni një vizitë? Na jepni një britmë, dhe ne do ta bëjmë atë të ndodhë. Blerja e një shtëpie ëndrrash në Borje është brenda mundësive tuaja. Mos u bëj i huaj, na hap një mesazh dhe le ta bëjmë këtë të ndodhë. YOLO, apo jo? Pra, pse të mos bëni kërcimin sot?

Pra, atje ju keni atë-nga çmimet për të jetuar Në Borje për shërbimet tona. Mos u shqetësoni, megjithatë, ne nuk do t'ju lëmë të varur – vetëm mbani mend, ne jemi një hop, kaloni, ose thjesht një telefonatë larg. Borje po të pret. Dhe kështu jemi edhe ne. Na kontaktoni dhe të vendosur topin kodrina. Më besoni, nuk do të pendoheni.