Lux vile tre kateshe 270m2 ne shitje Ne Sutomore me pamje te bukur malore

Sutomore

315000 €

I shkurtër

Shtëpia ndodhet në një vend të qetë dhe komod në qytetin Sutomore në fushë. Shtëpia ndodhet midis dy plazheve, afërsisht në të njëjtën distancë në 10 minuta në këmbë.

Ne ofrojmë video sipas kërkesës. Sipërfaqja e përgjithshme e shtëpisë është 270 m2. Komplot prej 5.5 hektarë

Shtëpia ka tre kate. Shkallët brenda.

Kati përdhes: dhoma e zhveshjes, dhoma e gjërë e ndenjes, dhoma e ngrënies, kuzhina, banjo për mysafirë, dhoma e rekreacionit, dhoma e shërbimeve. Në katin e parë-ngrohje nën dysheme. Dhoma e ndenjes ka ajër të kondicionuar.

Kati i dytë: tre dhoma gjumi, dy me ballkon, një banjo me dush. Të gjitha dhomat kanë ajër të kondicionuar.

Kati i tretë: dhomë rekreative me tarracë, banjo. Nga kati i tretë ka një pamje të bukur të maleve. Ka ajër të kondicionuar në dhomën e rekreacionit. Fireplace elektrike.

Pemët rriten në komplot: mandarina, kumquat, palma, thuja. Ka një oborr spanjol dhe një vend parkimi për një makinë. Shtëpia është e pajisur me porta automatike. Kanalizimet e qytetit.

Në afërsi të dyqaneve, shkollës, infrastrukturës së nevojshme.

Location

 • Vend : Montenegro
 • Qyteti : Sutomore
 • Agjenti : Alexander

A jeni duke kërkuar për më shumë opsione të shtëpive aktuale dhe vila për shitje në Sutomore ? Mos e humbisni këtë mundësi! Plotësoni një kërkesë për të marrë ofertat aktuale të pasurive të patundshme për shitje.

Detajet

 • ID : 1301
 • Lloji : Shtëpia
 • Statusi : Për shitje
 • Çmimi : 315000 €
 • Dhomat : 6
 • Gjithsej katin e zonës: 270 m2
 • Sipërfaqe e tokës: 550 m2
 • Ballkone : 3

Për të caktuar një vizitë

Plotësoni këtë formular për të marrë më shumë informacion në lidhje me objektin
   ose shkruani në        

Të ngjashme shtëpi

Vilë ekskluzive 280 m2 me dy apartamente Në Sutomore
 • Featured
Ekskluzive 9 apartament vilë Në Sutomore për shitje
 • Parkimi
Lejoni njoftimet të marrin informacion në shfletues për objektet e reja sipas kritereve tuaja