Hej atje, mirëpresim entuziastët e tjerë të pronave! Pra, ju po kërkoni një mundësi të artë për të siguruar disa pasuri të patundshme ose prona në Budva, Mal të Zi. Zgjedhja e nivelit të lartë, miku im. Këtu, ne ofrojmë një sërë marrëveshjesh fantastike në bllok që do t'ju japin vrapimin për paratë tuaja. Ndjeni pulsin tuaj duke garuar? Kërkoni më shumë oferta dhe ju siguroj, do të prisheni për zgjedhje.

Tani, duke hapur pyetjen më të madhe, po në lidhje me çmimet, apo jo? Epo, kostoja mesatare e një prone të gjithanshme në Budva mund t'ju bëjë të thoni ua! Uluni fort, shkon për rreth 2,500 deri në 4,000 €për metër katror. Nëse jeni duke kërkuar për një apartament prej pelushi, shifra mund të rrokulliset rreth 100,000 €ose më shumë. Çmimi mund të duket pak i pjerrët, por, më besoni, me pamjen e bukurisë skenike dhe jetesës luksoze, është një çmim i vogël për të paguar.

            

Lejoni njoftimet të marrin informacion në shfletues për objektet e reja sipas kritereve tuaja
Lejoni njoftimet të marrin informacion në shfletues për objektet e reja sipas kritereve tuaja

1-20 duke treguar të 222

Ju lutemi specifikoni termat e kërkimit në forma e mësipërme për më shumë rezultate ose të kërkojë një .

                             


Të zotërosh pronë në Budva është si të mbash një biletë jackpot. Jo vetëm sepse është një investim i nivelit të lartë, por sepse vjen i lidhur me privilegjin e ekskluzivitetit. Imagjinoni, një shtëpi verore buzë Detit Adriatik apo ndoshta një apartament me pamje nga mali, tingëllon ëndërrimtar, apo jo? Plus, shkalla e vlerësimit të pronës këtu është befasuese. Me një ritëm të qëndrueshëm të turistëve që derdhen, marrja me qira mund t'ju bëjë një qindarkë të bukur anash.

Budva është një sixhade fantastike e sharmit Adriatik, mrekullive historike dhe një jete nate gumëzhitëse. Është një koktej i ngrohtësisë së qytetit të vjetër dhe stilit të jetës së qytetit modern. Të jetosh këtu është si të jesh në një pushim të pafund. Nga kënaqësitë bregdetare si Plazhi Mogren te mrekullitë historike si Kështjella, Budva paketon një grusht. Klima është aq e butë sa një fllad veror dhe njerëzit, ata janë aq të ngrohtë sa vijnë.

Tani për ne? Ne ofrojmë shërbime të plota-blerjen e pronës, shitjen, marrjen me qira, ju e emëroni atë. Ne jemi të besuarit tuaj, udhëzimi juaj, dhe mbi të gjitha, partnerët tuaj të besuar. Asgjë nuk e bën ditën tonë më shumë sesa t'ju ndihmojë të gjeni pronën tuaj të ëndrrave. Pse të presim? Kërkesë për listimet tona të pronave. Dëshironi të merrni një ndjenjë Të asaj vibe Malazeze? Le të planifikojmë një vizitë. Më besoni, Budva do t'ju mahnisë, dhe kush e di, mbase do të gjeni pronën që është e përshtatshme për ju, si një dorezë. Tani, shkoni të merrni perlën tuaj të ardhshme të pasurive të patundshme!