Lejoni njoftimet të marrin informacion në shfletues për objektet e reja sipas kritereve tuaja

1-21 duke treguar të 45

Shtëpi për shitje Në Stoliv për hotel ose mini hotel
 • Pamje e detit

Shtëpi për shitje Në Stoliv për hotel ose mini hotel

Prekazin E Poshtëm Stoliv

 • Dhomat 7
 • Zona madhësia 260 m2
Vilë ekskluzive në vijën e parë në Tivat
 • Ndërtesë e re

Vilë ekskluzive në vijën e parë në Tivat

Donja Lastva

 • Dhomat 3
 • Zona madhësia 138 m2
Shitet apartament 3 dhoma gjumi Ne Kotorr 100 m2
 • Pamje e detit
Apartament i ri me dy dhoma Në Muo Kotor me pamje nga deti
 • Pamje e detit
Apartament prej 74m2 Në Krashichi në kompleks me një pishinë
 • Ndërtesë e re
Apartamente të reja Në Orahovac, Kotor, 5 minuta nga deti
 • Parkimi
Banesë Në Durashevichi në shitje pranë detit gati për qera
 • Mobilje
Banesë Lux Në Durashevichi në shitje me pamje nga deti dhe parkim
 • Pamje e detit
Shitet shtepi e re 2 kateshe Ne Kavach me pishine
 • Featured
Banesë e gjerë me diell 60 m2 Në Donja Lastva në shitje 250 m nga deti
 • Pamje e detit