Mirësevini, miq! Nëse jeni duke kërkuar për banesa dhe apartamente në Kotor, Mali I Zi, me mend se çfarë, ju keni goditur çmim i parë. Mos harroni, ne jemi këtu për t'ju lidhur me vendet më të mira në qytet – prandaj mos hezitoni të kontaktoni për oferta më të lëngshme.

Pra, le të shkojmë në fund të saj. Çmimi për banesa dhe apartamente Në Kotor? Mund të ndryshojë, natyrisht, por mesatarisht po shikoni rreth 2,200 €për metër katror për një pronë rishitjeje dhe deri në 3,000 €për metër katror për një pronë të re. Miqësore me buxhetin? Ndoshta jo. Ia vlen? Absolutisht!
Lejoni njoftimet të marrin informacion në shfletues për objektet e reja sipas kritereve tuaja
Lejoni njoftimet të marrin informacion në shfletues për objektet e reja sipas kritereve tuaja

1-20 duke treguar të 111

Studio simpatike 38 m2 ne Tivat afer Porto Montenegro
  • Parkimi
Shitet apartament 3 dhoma gjumi Ne Kotorr 100 m2
  • Pamje e detit

                   


Zotërimi i një vendi në Kotor është një emocion absolut, njerëz. Jo vetëm që merrni një parajsë të vogël në bregdetin Adriatik, por edhe një investim që mund të paguajë shumë kohë. Me popullaritetin e saj gjithnjë në rritje, tregu i pasurive të Patundshme Të Kotorrit po lulëzon. Një banesë në këtë qytet të bukur rrallë do të qëndrojë bosh nëse vendosni ta merrni me qira kur të ktheheni në shtëpi.

Të hysh Në Kotor duket sikur ke udhëtuar prapa në kohë. Ky qytet mesjetar, me hijeshinë e tij bregdetare dhe shtëpitë e vjetra prej guri, është drejtpërdrejt nga një përrallë. Për të mos harruar kuzhinën e mahnitshme, betohem, nëse keni provuar proshutën ose djathin e tyre, nuk do të dëshironi të largoheni! Dhe le të mos fillojmë as me jetën e natës, të gjallë dhe energjike, është diçka Që Errol Flynn do ta kishte zili.

Pra, për shërbimet tona. Ne i bëjmë të gjitha, njerëz. Kërkoni, negociatat, dokumentet—ju e emëroni atë. Ne do të donim t'ju ofrojmë një shërbim të përshtatur që i përshtatet nevojave tuaja. Keni nevojë për një listë të banesave dhe apartamenteve? Ne jemi në të. Dëshironi të planifikoni vizita në disa vende? Konsideroni se është bërë. Thjesht duhet të prekni atë buton kontakti dhe ne do të zgjidhim pjesën tjetër.

Kështu që e shihni, gjetja e banesës ose apartamentit tuaj të ëndrrave në Kotor është aq e lehtë sa byreku kur na keni në ekipin tuaj. Tani, mos harroni të kontaktoni për ato oferta të shijshme për të filluar derdhjen.

Kthehu mbrapa, relaksohu dhe le të bëjmë magjinë. Së shpejti, ne do t'ju bëjmë të pini Një Pivo Të Ftohtë Nikšićko në banesën tuaj Të Re Kotor, duke admiruar pamjen mahnitëse të gjirit. Tingëllon si një plan, eh? Le ta bëjmë!