Ç'kemi, mik? Të ushqeu ty të ra. Po kërkoni një vend për të thirrur Tuajin Në Bar, Mali I Zi, apo jo? Një vend për t'u çlodhur, për të thithur diellin ose ndoshta një investim i zgjuar. Ne e dimë lojën dhe ne ju mbuluam. Pra, qëndroni përreth dhe lejoni të gjeni shtëpinë tuaj të ëndrrave së bashku në këtë vend të pabesueshëm. Telefononi ose na xhironi një email për më shumë oferta pronash dhe pasurish të paluajtshme në këtë parajsë Mesdhetare.

Pra, le të flasim numrat. Të gjithë duan të dinë koston, apo jo? Mesatarisht, pronat Në Bar nuk do të fryjnë buxhetin tuaj. Apartamentet zakonisht shkojnë për rreth 1,000 deri në 1,500 €për metër katror. Shtëpitë, nga ana tjetër, variojnë nga 50k €për një vendbanim të vogël, modest, në një 500k të ftohtë €për një vilë luksoze të pasura. Tani, këto numra arent vështirë, ata ndryshojnë në varësi të vendndodhjes, madhësia dhe gjendja e pronës.

                

Lejoni njoftimet të marrin informacion në shfletues për objektet e reja sipas kritereve tuaja
Lejoni njoftimet të marrin informacion në shfletues për objektet e reja sipas kritereve tuaja

1-20 duke treguar të 303

Banesë e re Në Sutomore 100 m nga plazhi i rërës
  • Parkimi
Apartament i ri Në Bar me pamje nga kopshti 36 м2
  • Parkimi
Studio e rinovuar 19 m2 Ne Bar Me cmim te volitshëm
  • Mobilje
Apartament i ri i përballueshëm me 2 dhoma me kopsht personal
  • Ndërtesë e re
Mini hotel me 10 apartamente Ne Bar Riviera ne shitje
  • Featured
Ju lutemi specifikoni termat e kërkimit në forma e mësipërme për më shumë rezultate ose të kërkojë një .

                                  


Tani, zotërimi i pronës këtu, njeriu, është një fllad. Nuk ka ndonjë kufizim në pronësinë e huaj në Mal të Zi. Në fakt, inkurajohet! Pra, ju mund të keni fetë tuaj të parajsës pa ndonjë sherr apo bujë. Plus, tregu i qirasë është i nxehtë këtu, që do të thotë që ju mund të bëni disa para ndërsa prona qëndron. Nuk është vetëm një investim; lopa juaj personale tropikale e parave të gatshme!

Tani Bar, o njeri, është si askund tjetër. Imagjinoni të zgjoheni me një pamje nga deti, duke pirë kafenë tuaj të mëngjesit ndërsa dielli lind mbi Mesdhe. Ky qytet ofron një përzierje unike të jetës së qetë në plazh dhe kulturës së gjallë. Ka mjaft gjëra për t'ju mbajtur të zënë, shumë restorante tradicionale, jetë nate emocionuese dhe vende historike si rrënojat e lashta të Stari Bar. Dhe a i përmenda plazhet? Theyre të lë pa frymë! Mos harroni, kjo mund të jetë jeta juaj e përditshme!

Në rast se ju jeni pyesin, ishin më shumë se vetëm ndërmjetës. Ne ofrojmë një shërbim gjithëpërfshirës që mbulon gjithçka, nga ndihma ligjore, deri te negociatat, madje edhe shërbimet pas shitjes. Qëndroni mirë pranë jush gjatë gjithë procesit, derisa të pini një të ftohtë në tarracën e shtëpisë tuaj të re. Pra, shkoni përpara, merrni telefonin ose na pop një email dhe lejon të fillojmë të eksplorojmë Se çfarë Bar ka për të ofruar së bashku.

Pra, kjo është lugë në Bar, perlë E Malit të Zi. E saj duke pritur për ju që të vijnë dhe të vënë në rrezik kërkesën tuaj. Çfarë po pret? Le ta kthejmë atë ëndërr në një realitet. Ne nuk mund të presim për t'ju ndihmuar të gjeni parajsën tuaj. Merrni kontakt dhe lejon të merrni këtë top kodrina.