Hej atje, të gjithë! Nëse ju jeni në gjueti për disa pasurive të patundshme në Sutomore, Mali i Zi, ju keni goditur çmim i parë. Kjo fetë e vogël e parajsës është e mbushur me veti të përballueshme që do t'ju bëjnë të rrahni zemrën. Nëse kjo tingëllon deri rrugicë tuaj, xhiruar na një mesazh dhe ne do të vijë deri disa oferta të ëmbla për ju.

Le të flasim numra, njerëz. Ju do të gjeni një shumëllojshmëri të gjerë të pronave në ofertë Në Sutomore, nga vila bie shumë në sy bregdetare për simpatik, poshtë-në-tokë apartamente. Çmimi mesatar për një apartament këtu është rreth 1,000 deri në 1,500 €për metër katror, jepni ose merrni. Vila, mirë, ata kushtojnë pak më shumë. Por hej, me pamjet befasuese që ofrojnë, ato vlejnë çdo qindarkë.

                

Lejoni njoftimet të marrin informacion në shfletues për objektet e reja sipas kritereve tuaja
Lejoni njoftimet të marrin informacion në shfletues për objektet e reja sipas kritereve tuaja

1-20 duke treguar të 252

Banesë e re Në Sutomore 100 m nga plazhi i rërës
  • Parkimi
Apartament i ri Në Bar me pamje nga kopshti 36 м2
  • Parkimi
Shtëpi simpatike Në Sutomore, marrëveshje e madhe
  • Parkimi
Studio e rinovuar 19 m2 Ne Bar Me cmim te volitshëm
  • Featured
Ju lutemi specifikoni termat e kërkimit në forma e mësipërme për më shumë rezultate ose të kërkojë një .

                                  


Të zotërosh pronë në Sutomore është si të mbash një biletë lotarie fituese. Nuk është vetëm potenciali i investimit, megjithëse edhe kjo është mjaft solide. Bëhet fjalë për cilësinë e jetës që mund të shijoni. Shtë një vend ku mund të zmbrapseni, të merrni frymë në ajër të pastër dhe thjesht të relaksoheni. Jo shumë vende në Tokë mund të krahasohen.

Sutomore vetë është një qytet i mrekullueshëm, i ngushtë bregdetar. Ka plazhe me rërë të artë që shtrihen aq sa syri mund të shohë, dhe sfondi mahnitës i maleve Malazeze me të vërtetë shton atë magji shtesë. Dhe vendasit, ata janë grupi më miqësor që do të takoni ndonjëherë. Plus, ka një skenë vrasëse lokale të verës. Kush mund t'i rezistojë kësaj?

Sa për ne, ne jemi të gjithë për t'u siguruar që ju të gjeni pronën e ëndrrave tuaja. Ne kemi një ekip kickass që punon gjatë gjithë kohës, gati për t'ju treguar Më të mirën Që Sutomore ka për të ofruar. Nëse ju jeni kruhet për të parë se çfarë është në dispozicion, vetëm të na bjerë një linjë dhe ne do të merrni topin kodrina. Ne mund të organizojmë vizita në çdo pronë që keni vënë në sy, kështu që ju mund të filloni të pikturoni jetën tuaj të re në Sutomore të bukur.

Atje, jo aq e dhimbshme sa keni menduar, apo jo? Ne kënaqemi duke e mbajtur atë me zemër të lehtë, të arritshme dhe më e rëndësishmja, njerëzore. Sepse kjo është ajo që jemi, vetëm njerëzit që ndihmojnë njerëzit e tjerë të gjejnë një vend që mund ta quajnë shtëpi. Pra, çfarë po prisni? Ne jemi të ngazëllyer për t'ju ndihmuar të hyni në kapitullin tuaj të ri Në Sutomore. Na gjuaj një mesazh dhe le të fillojmë atë udhëtim për gjueti shtëpie!