Hej, ju duhet të jeni këtu në kërkim të një pjese të vogël të parajsës në formën e pasurive të patundshme dhe pronës në Uteha, Mal të Zi, apo jo? Epo, atëherë ju jeni me fat! Ne kemi gralin e shenjtë të listave të pronave këtu, të mbushura me të gjitha llojet e mundësive të mahnitshme në Uteha. Dëshironi të merrni pamjen e plotë? Mos prisni, na hidhni një linjë për marrëveshjet më të nxehta.

Pra, për ato çmime mesatare. Pasurive të patundshme në Uteha ka marrë një gamë të gjerë, folks. Ju mund të kapni një apartament të rehatshëm me 1 dhomë gjumi për rreth 50,000€. Keni nevojë për diçka pak më të gjerë për fam? Një shtëpi me 3 dhoma gjumi mund të shkojë për rreth 200,000€. Dhe, nëse vërtet dëshironi të jetoni jetën king-size, ka prona luksoze që do t'ju kthejnë në rreth 500,000 €në skajin e sipërm. Mjaft përhapje, hë?

            

Lejoni njoftimet të marrin informacion në shfletues për objektet e reja sipas kritereve tuaja
Lejoni njoftimet të marrin informacion në shfletues për objektet e reja sipas kritereve tuaja

1-20 duke treguar të 335

Banesë e re Në Sutomore 100 m nga plazhi i rërës
  • Ballkon
Mini hotel me 10 apartamente Ne Bar Riviera ne shitje
  • Pishinë
Banesë ID=808
  • Ballkon
Banesë ID=808

Ulqini

  • Dhomat 3
  • Zona madhësia 63 m2
Studio e rinovuar 19 m2 Ne Bar Me cmim te volitshëm
  • Featured
Vilë dy-katëshe 95 sq. m Në Utjeha, Bar 600 m nga deti
  • Featured
Apartament i ri Në Bar me pamje nga kopshti 36 м2
  • Ballkon
Ju lutemi specifikoni termat e kërkimit në forma e mësipërme për më shumë rezultate ose të kërkojë një .

                             


Keni vendosur zemrën tuaj për të bërë një investim dhe për të zotëruar pronë Në Uteha? Zgjedhje përrallore, miku im. Është një vend fenomenal për të investuar dhe ju keni potencial solid fitimi. Rendimet e qirasë janë të forta, veçanërisht me qira pushimi gjatë sezonit të verës. Vlerat e pronës janë gjithashtu në rritje, duke premtuar vlerësim të madh me kalimin e kohës. Më besoni, pasuritë e paluajtshme Në Uteha janë një thesar.

Tani, Për Uteha. Ky qytet bregdetar është si një perlë e vogël e vendosur përballë Detit Adriatik. Është i qetë, ofron pamje mahnitëse të detit dhe buzë me vendasit miqësorë. Plus, plazhet me rërë Të Uteha janë të pakalueshme - perfekte për banjë dielli dhe not. Dhe me mend se çfarë? Ka një kishë të vogël të adhurueshme në një kodër - Kisha e Shën Nikollës, duke ofruar vendin e përsosur për snaps Instagrammable. Është mjaft e qetë pjesën më të madhe të vitit, duke e bërë atë vendin e përsosur për t'u çlodhur dhe rimbushur.

Sa i përket shërbimeve të agjencisë sonë, ne synojmë të godasim syrin e demit çdo herë. Nga gjuetia e shtëpive më të mira të banimit ose hapësirave tregtare për t'ju udhëhequr në çdo hap të procesit të blerjes, ne kemi shpinën tuaj. Dreq, ne madje mund t'ju ndihmojmë me rinovimin dhe menaxhimin e pronës. Pra, nëse jeni të etur për të zbuluar pronën më të mirë në Uteha, na jepni një shtytje. Ne mund të shtrojmë tapetin e kuq me listat e pronave që janë juuust të drejtë për ju ose t'ju transportojmë direkt Në Uteha për një vizitë pa nxitim, shiko-shiko.

Dhe mbani mend, nuk keni nevojë të bëni të gjithë ngritjen e rëndë vetë. Ne jemi këtu për të ndihmuar. Pra, le të bisedojmë, eh? Investimi në pasuritë e Paluajtshme Të Uteha mund të jetë vendimi më i mirë që do të merrni këtë vit. Çfarë thua?