Njerëz Sup, faleminderit për shëtitjen në këndin tonë dixhital, veçanërisht ata prej jush që kërkojnë shtëpitë dhe vilat perfekte në zabljak të qetë, Mal të Zi. Pikërisht këtu, ne kemi një ortek opsionesh të rreshtuara për ju. Pra, mos u bëni i huaj, mos ngurroni të kontaktoni me ne për më shumë oferta tapash në shtëpitë dhe vilat tona. Ne jemi vetëm një lëvizje larg gjetjes së jastëkut tuaj të ëndrrave në Zabljak.

Tani le të zbresim në nitty-gritty, numrat. Mesatarisht, një shtëpi ose vilë në Zabljak mund të shkojë midis 100,000 deri në 300,000 Euro. Të gjitha në varësi të madhësisë, vendndodhjes, komoditeteve dhe gjësendeve. Sigurisht, mund të tingëllojë e pjerrët, por më besoni, qetësia dhe bukuria e pastër e mjedisit e bën çdo qindarkë të vlefshme. Pra, nëse e keni brumin, pse të mos investoni në pasuri të paluajtshme perfekte për kërkuesit e ngushëllimit si ju?
Lejoni njoftimet të marrin informacion në shfletues për objektet e reja sipas kritereve tuaja
Lejoni njoftimet të marrin informacion në shfletues për objektet e reja sipas kritereve tuaja

1-20 duke treguar të 29

Shitet shtepi druri 3 kateshe ne Zabljak ngjitur me pyllin
 • Parkimi
Shitet shtepia Ne Mezdo 1+2 90m2
 • Ndërtesë e re
Shitet shtepia Ne Mezdo 1+2 90m2

Zabljak

 • Dhomat 0
 • Zona madhësia 90 m2
Fshat 20000 m2 me 16 shtepi ne shitje Ne Zabljak
 • Ballkon
Shtëpi 2-katëshe 160 m2 në Zabljak me pamje nga mali
 • Parkimi
Vilë simpatike në Žabljak me pamje mahnitëse malore
 • Parkimi
Draft shtëpia e fazës është në shitje Në Borje
 • Ndërtesë e re
Shtëpi e ngrohtë familjare 102 m2, 1+3 Në Kovacka Dolina
 • Mobilje
Shtëpi e ngrohtë familjare 102 m2, 1+3 Në Kovacka Dolina

Kovachka Dolina

 • Dhomat 3
 • Zona madhësia 102 m2

                   


Zotërimi i një shtëpie ose një vile në Zabljak është më shumë sesa thjesht një lëvizje e pasurive të patundshme. Është një ndryshim i jashtëzakonshëm jetese. Imagjinoni të krijoni mëngjesin tuaj me një pamje të mjegullës së zgjatur mbi kodrat e gjelbra me myshk, tingëllon si ëndrra E Një Instagrammer, apo jo? Apo ndoshta ju jeni tipi që e do një natë të qetë në, me kërcitje të butë të vatër si muzikën tuaj sfond. Pavarësisht, është paqe e personifikuar. Të zotërosh pronë këtu do të thotë të përqafosh natyrën në mënyrën më të mirë dhe t'i thuash lamtumirë xhunglave të zhurmshme dhe konkrete.

Oh, Dhe Zabljak nuk është vetëm kapuçino me shkumë dhe lugina piktoreske. Nga shtigjet piktoreske të ecjes, majat e mbuluara me borë për entuziastët e sporteve dimërore, deri te Parku Kombëtar Durmitor I mbrojtur NGA UNESCO, ka gjithçka që ju nevojitet për një mënyrë jetese qetësuese dhe aventureske. Dhe hej, nuk mbaron këtu, hyni në ndonjë tavernë lokale për një goditje Të Rakijes dhe largohuni me disa njerëz vendas të kthyer në shokë afatgjatë. Natyra e ngrohtë dhe mikpritëse e popullit Zabljak është me të vërtetë diçka tjetër!

Tani, pse të na zgjidhni ne si krahët tuaj të pasurive të patundshme? Epo, përveç njohurive tona të pakrahasueshme lokale, ne krenohemi duke e bërë gjuetinë tuaj për shtëpinë e përsosur në Zabljak një fllad. Ne kemi një ekip ekspertësh të pamëshirshëm të përkushtuar për t'u siguruar që të merrni ofertat më të mira pa u djersitur. Pra, harroni dokumentet e panevojshme dhe kërcimin me rrathë. Në vend të kësaj, mendoni kakao të nxehtë pranë oxhakut tuaj të ri ndërsa hëna shikon. Na kontaktoni për një turne të klasit të parë në listat tona të shtëpive dhe vilave.

Për ta mbyllur atë, na konsideroni urën tuaj të artë për një mënyrë jetese ëndërrimtare në Zabljak. Një telefonatë e shpejtë, dhe ne do të jemi në punë, duke shkelmuar çdo gur dhe duke krehur çdo cep për të gjetur përshtatjen tuaj të përsosur. Pra, uluni, relaksohuni dhe na lini të bëjmë punën! Mos hezitoni, kontaktoni dhe le t'ju gjejmë një copë parajsë në Zabljak.